Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
 211/218 anonim ***** válasza:
#210 ha nő vagy, akkor a kérdés: szükséged van-e hogy felnézz a pasidra, és ha igen, akkor fel tudsz-e rá nèzni, ha neki kevesebb van. Azaz neked van 2 házad, de neki csak egy kis lakása van.
2021. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/218 anonim ***** válasza:
#208 vagyok, nem vagyok nő.
2021. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/218 anonim ***** válasza:
#208, már egyszer felhoztam példának a kövér nőket. Ha te nem szereted a kövér nőket és szeretne veled randizni valaki aki egy betegség miatt durván elhízott neked se változna a hozzaallasod csak mert tudod hogy nem tehet róla. Attól még nem jonnel vele össze mert akkor is túl kövér a te izlesednek. Így hiába mondod hogy nekem is néznem kéne a reszhalmazt. Vegeredmenyeben ugyanaz.
2021. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/218 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem tetszel nekem. Ha kérdi miért, akkor mondom a túlsúlyt.


Nem azt mondom, hogy mert akaratgyenge, igénytelen dagadt disznó, akinek a tokájáról a mellére csak úgy folyik a zsír, miközben zabálja ki a hűtőt éjfélkor.


Nem abba kötöttem bele, hogy nem, hanem abba, ahogyan az tálalva van. Az ex egy tróger volt, aki az anyjával lakott, ezért belerúgok ebbe a másikba, aki az anyjával él, de nem is ismerem, hátha ez is tróger.


Be kell csöngetni az exhez, aztán le kell oltani, nem másokat fikázni, akihez nincs, nem is volt, nem is lesz közöd.

2021. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/218 anonim ***** válasza:
Ki oltogatta? Elmondtam én is meg egy csomó más nő is hogy nem akarunk olyannal együtt lenni aki otthon lakik, és nem érdekel minket az indok. Ez volt a nagy oltás? Az hogy a kérdező hogy beszélt és miket mondott az nem tűnik fel?
2021. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/218 anonim ***** válasza:
De, de egy ideje nem a kérdezővel beszéltek, az is fel kéne, hogy tűnjön.
2021. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/218 anonim ***** válasza:
És téged oltogatott valaki?
2021. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/218 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Amint leírtam, hogy nem kell rögtön leszólni azt aki a szüleivel lakik, le lettem incelezve, meg nőgyűlölőzve. Ami szintén nem tetszik, de mivel már aránylag megszoktam, nem erről írtam.
2021. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!