Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok olyan férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan férfit aki megfelelne az elvárásaimnak. Kezdem feladni. Volt olyan, aki tudatosan azt mondta: feladom a társkeresést?

Figyelt kérdés
Hogy viselted? Sokat vívódtál?

2021. jan. 20. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
A normális testalkat alatt gondolom azt érted, hogy magas legyen...
2021. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem visel(t)em jól, de egyszerűen beláttam, hogy ez a reális. Nem tudom megerőszakolni magam és mit kezdeni olyannal, aki nem vonz, vagy épp vonz, de semmi másban nem passzolunk, vagy teljesen jók lehetnénk együtt, csak ő már kapcsolatban van/házas, vagy messze él, és az egész életemet fel kéne rúgnom érte, meg ilyenek... Túl sok mindennek kellene stimmelnie, úgysem fog soha.
2021. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha görcsösen, tudatosan keresed, tuti nem jön össze, mert van, hogy csak egy lázálmot kergetsz, így várj, légy természetes, és megjelenik valaki.
2021. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Ezekkel az elvárásokkal, ha nem találsz, akkor igazából te nem is keresel. Ez gyikfing.
2021. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos a testalkatom. Most lett egy kis pocak, mert ősszel sok volt a meló, de újra nekiálltam edzeni. Munkahelyet váltottam és már fixen edzek, régebben is sportoltam. Futni is szeretek.

Minimális egzisztenciám van. Van félrerakott millióm. Lesz diplomám, amivel jól fogok keresni.

Intellektuális szempontból is megfelelek ennek. Szeretek olvasni, mindenféle könyvet. Követem a politikát, de már csak felszínesebben. (Bár, még így is az ismerőseim elvakult politikai szövegeit fél perc alatt letudom szerelni.) Régen majdnem lett bizonyos pártokhoz is közöm. A gazdasági dolgokkal is ez a helyzet, báár, azt tényleg nem annyira követem. Nem nézem naponta a forint árfolyamát...


2 hiba van:

- 30 alatt vagyok.

- Nem akarok komoly kapcsolatot, mert nem látom értelmét.


És, ez szerintem sok pasira illik. Nem azt mondom, hogy minden másodikra, de garantáltan találhatsz ilyen férfit 1-2 hónapon belül, HA hajlandó vagy ismerkedni és megismerni a másikat.


És itt jön a kérdés: Milyen igényeid vannak még? Mert, ezek még nem adnak ki egy embert. Az ilyen pármondatos igényeket tök jól előadja bármelyik nő, aztán mögötte ott van még pár dolog. Pl. hiába teljesíti tökéletesen belső terén a pasi őket, ha nem elég helyes...

2021. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nyugodtan töröld ki a segged az elvárásaiddal. Egy vénlánynak nem lehetnek elvárásai különben körberöhögik.
2021. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem én pont a zsánered lennék, bár a normál testalkatnál kicsit izmosabb vagyok. Kimondottan érdekel a gazdaság, tőzsdével is foglalkozom, a politikai fórumok rendszeres látogatója és hozzászólója vagyok, bár néha hányingerem van tőle. Egzisztenciám van, jó anyagi helyzetben vagyok, főleg a tőzsdei befektetéseim miatt. Tudok és szeretek főzni, most három könyvet olvasok, szimultán persze. Kimondottan entelektuel embernek tart a környezetem.

Viszont az a bibi, hogy én max 28 éves korig keresgélek, de inkább 23-25.

45F

2021. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 peca1000 ***** válasza:

Kislány, olvasom az Indexet, Origót, Kurucot.


Van hasam, nem sportolok, tervek, kereset megvan, asszony, és kutya is.


Az elvárásaidnak részben megfelelek, csak tudd, hogy létezik ilyen pasi is :)


Az igènyek felét leadod, és lesz valakid.


Hajrá! :)

2021. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!