Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni szingli 30 as férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni szingli 30 as férfiak, akik szinte 99% h forever alonek lesznek örökre, ti hogyan terelitek el a figyelmeteket a magányról és a nőkről, hogy egyikre se nagyon gondoljatok? Borzalmasan nehéz, sokszor össze vagyok roppanva. Nehéz beleltörődni.

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem arra gondolj, hogy ugyanolyan lesz mint most. Ha ebben a pillanatban sincs semmi különösebb problémád akkor túl fogod élni.
2021. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Racionális vagyok.Ha lenne párkapcsolatom,úgyis elcseszném azt is,mint az egész életemet.Így voltaképpen örülök is,hogy nincs,legalább emiatt nem kell idegeskednem.
2021. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Prostik, prostik, prostik.
2021. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem terelik el. Itt vergődnek naphosszat. Tisztelet a kivételnek.
2021. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért van szükséged kapcsolatra? Biztos kell az neked? Először magad tedd rendbe mentálisan. Keress új célokat az életben, mondjuk sportban vagy valami régi vágyad próbáld meg kiélni.

De!! A barátnőtalálás egyik leghatásosabb lépése, hogy őszintén ne akarj párt találni.

2021. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
A villamoson kell megkéselni látszólag jó pasikat, akik sikeresek a lányoknál. Nehogy már nekik jó legyen ha neked meg semmi nem jut.
2021. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Itt vergődök naphosszat, kicsit bosszankodok, vitatkozok a többi hozzám hasonló idiótával.

2. Hétvégente haverokkal piálok ha lehet akkor megyünk valami koncertre vagy csak úgy szimplán valahova.

3. Dologozom, foglalkozok a munkámmal.

4. Otthon kockulok.

5. Otthon gitározok.

6. Elmegyek bringázni, hosszabb-rövidebb távokra.

7. Lenézek a kocsmába (ha éppen lehet menni) dartsozni.

8. Újítom a lakásom.

9. Újítom a nyaralóm.

10. Jogsit csinálok.

stb.


Szóval van sok minden amivel el tudom terelni a figyelmemet.

2021. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a figyelemeltereléssel az a baj, hogy ez ugyanaz, mintha elveszítenéd a lábadat egy balesetben, majd utána, hogy ne fájjon, kiszúrnád a szemedet. Attól még ugyanúgy nincs lábad és ugyanúgy fájdalmaid vannak, csak egy másik fájdalom veszi át a helyét, ami lehet, hogy esetedben nem fájdalom, de ugyanúgy csak pótcselekvés.


Személy szerint én "csak" 27 vagyok, szűz, a nők számára láthatatlan, ami statisztikailag több mint valószínű, hogy így is marad most már. Próbálkoztam sok mindennel, amivel, az előző válaszadókhoz hasonlóan, eltereltem a figyelmemet. Egyetemre jártam, szereztem hobbit, utána hangszert vettem (amit aztán el is kellett adnom, mert kellett másra a pénz lol), most pedig csinálom a C-s, majd a D-s jogsit. Egyik se tudja pótolni a nők hiányából fakadóan kimaradt tapasztalatokat, élményeket, érzéseket. Olyannyira nem, hogy a rengeteg kudarcot követően teljesen el is veszítettem mindent, ami emberivé tenne: az érzelmeimet, a vágyaimat, az empátiámat. Egy kiégett, közömbös és közönyös, hirtelen haragú, idegbeteg emberi ronccsá váltam. Megjegyezném, hogy bár néhány kétbites lény szerint ezt az egészet csak a punсihiány okozza (és részben természetesen igen - mint mindenkinek, nekem is csak a szex járt a fejemben úgy 16-22 éves korom közt, ami viszont számomra teljes egészében kimaradt), egy leheletnyivel összetettebb a dolog ennél, főleg annak tekintetében, hogy biológiailag kódoltan egyetlenegy feladata van minden élőlénynek, kivétel nélkül, így az embernek is. Ez pedig a fajfenntartás. Ha pedig erre alkalmatlannak tart a természet, vagy ugye az emberek esetében a társadalom (végképp leegyszerűsítve: a nők), akkor az annyit jelent, hogy fölösleges a létezésem.


TL;DR: lehet próbálkozni itt mindenféle pszichológiai trükkel és figyelemeltereléssel, de csak magadat vered át és azt is csak nagyon felszínesen, mert amint a kényszercselekvéseiddel leállsz, azonnal elő fognak törni a nőtlenség gondolatai.

2021. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép megfogalmazás 8#

Selejtnek tekinti magát az ember, és ez hiába nincs így, az érzések és kudarcok végül úgyis azzá érlelik az embert

Nekem is csak időszakosan megy a terelés, aztán úgyis visszatér a nyomás, és letaglóz

28/f

2021. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Személyesen nem ismerek ilyen srácokat, de olyan kíváncsi lennék, hogy is néz ki ez a gyakorlatban. Hogy beszéltek nőkkel, milyeneknél próbálkoztok, milyen a stílusotok, stb..
2021. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!