Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme ronda pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ronda pasiként pénzzel csinos barátnőt szerezni? Nem gyilkolja a lelket az önámítás?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket nem zavarja, hogy a csaj sose fogja katartikusan élvezni a szexet, mert esetleg kicsi a pasi farka vagy szeretkezésnél sosem fog tudni érzékien csókolózni, mert az undor miatt fintorgás nélkül képtelen őszintén odaadnia a testét hiába van rengeteg pénze? Az ilyen embereknek ez nem önbizalomromboló, hogy tudják legbelül, hogy lehet bármennyi pénzük sosem fogják elérni, hogy a csaj maximális vonzalommal csak őt szeressék minden porcikájukkal? Nekem ez annyira baromira kiábrándító lenne, hogy inkább akkor elmegyek egy minőségi prostihoz, akiről tényleg tudom, hogy csak a kefélésre való és nem gerjeszt bennem hazug ábrándokat a nap 0-24 órájában és amikor rápillantok mindig tudom, hogyha holnap elveszteném a vagyonom, akkor elillanna, mint légfrissítő a szélviharban. Sosem fogom megérteni az ilyen férfiakat, hogy nekik mit jelent egy nő.

2021. jan. 12. 11:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem gyilkolja a lelket...a pasi pénzért veszi meg a nőt-a nő pedig nem az eszéről híres ha ilyen kapcsolatba belemegy, tehát kiegyenlítődnek a negatív tulajdonságok.
2021. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem rombolja, mert a pasi is pontosan tudja, hogy csak a pénzért van vele. Ha úgy nézzük, nála kéznél van mindig a ku.rva, és még mutatkozhat is vele itt-ott, mert dekoratív.
2021. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

De hát nincs is olyan, hogy ronda, csak igénytelen.

Nem tudtad? :O

Majd itt megmagyarázzák neked.

Ha valaki ronda az biztos azért van mert rosszul áll a haja, vagy a szemöldöke, vagy biztos a ruházatával van a gond.


Kérdésre:

Nem is nagyon lehet látni ilyet.

Inkább választanak egy olyat akinek semmi pénze nincs, de vonzó számukra.

Én pont ezért nem járok kurvákhoz sem, mert az is kiábrándító hogy x ezer forintért van fél órát veled.

2021. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%
Az hogy csnos nővel tudok szexelni.Senkit nem érdekel a 21.században az érzelem,mit vehetsz rajta meg?
2021. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
milyen minőségi prosti? az is tud úgy rád nézni, undorral, szétteszi a lábát "na gyere, van 30 perced". Az jobb? a kedvességet ő is megjátsza, meg a pénzelt nő is, ha kell neki a kuncsaft.
2021. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy csak szólók a jó szex nem attól függ, hogy a pasi helyes-e.


Életem legjobb szexei egy olyan pasival volt aki külsőre nem volt az esetem, mégis a szex valami isteni volt vele.


Eddig semmilyen jó pasi nem tudta őt felülmúlni.

2021. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%

#6


Ilyen is csak itt van a gyk-n.

A valóságban még egy kávét sem isznak meg olyan pasival, aki nem az esete. :)

2021. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
70%

De hát nincs is olyan, hogy ronda, csak igénytelen.


Nem tudtad? :O


Majd itt megmagyarázzák neked.


Igen, nekem is ez az egyik kedvenc szlogenem itt, amit hallani szoktam a nőktől. Aztán amikor a ronda arcú, de nem kövér, full igényes pasi (jó illat, igényes neki jól álló elegáns ruházat) eléáll kedvesen, akkor megkapja, hogy bocs, de van barátom. Oka: biztos az, hogy igénytelen volt. Hát persze persze....

2021. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%

Életem legjobb szexei egy olyan pasival volt aki külsőre nem volt az esetem, mégis a szex valami isteni volt vele.


Már 35 vagyok, de ilyennel eddig nem találkoztam. Ha nem jöttem be a nőnek, akkor a falat is rághattam, akkor sem akart velem szexelni sem, nemhogy járni velem. Lehet ha lenne 100-200 millióm, akkor járna velem, a pénzemért. Szóval szerintem az a nő is így volt vele, nem volt esete, de tele volt a pasi, így szexelt vele.

2021. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#2: "Nem rombolja, mert a pasi is pontosan tudja, hogy csak a pénzért van vele."


Jó, de az ilyen előbb utóbb nem ég ki érzelmileg/lelkileg? Semmi intimitás, semmi lelkizés vagy őszinte szellemi harmónia. És majd ugye a gyerekvállalás... Egy ótvar, pénzéhes ri***ctól akar majd gyereket, aki a boldogságot kellene, hogy jelentse? Hogy lehet így évtizedeket leélni mégha minőségi is az a pu**i?

2021. jan. 12. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!