Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó srácok! Felneveln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó srácok! Felnevelnétek annak a nőnek a gyerekét, aki annak idején visszautasított titeket?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy próbálkoztok egy nőnél, aki titeket visszautasít. Aztán összejön egy másik pasival, aki aztán teherbe ejti, és lélép tőle. Vagy, egy idő után ráhagyja a gyereknevelést. A nő ugye akar maga mellé egy társat. Csalódik még ebben, abban, végül bepróbálkozik nálatok azon az alapon, hogy titeket már ismer régóta stb...


Itt a lehetőség, tehát mit tesztek? Összejöttök a nővel, és egyúttal vállaljátok a mostohaapa szerepet is, vagy inkább ti most utasítjátok vissza a nőt?


2021. jan. 24. 15:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%

Ilyen hülye kérdést is csak egy hülye lúzer tehet fel... Egy nő ha elutasított egyszer egy pasit, legközelebb, unalmában/magányában sem az lesz az első gondolata, hogy bepróbálkozzon nála. Miért is tenné?!


Mi, nők inkább vagyunk egyedül, mint egy lúzerrel, ezt jobb, ha tudod.

2021. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Noren1989 ***** válasza:
66%
Csak introvertált vagyok, nem hülye.
2021. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%
Lenne testiség abban a kapcsolatban, kérdező, vagy nem? Szerintem sok férfi ez alapján döntene.
2021. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem is lúzerekről szólt a kérdésem, hanem teljesen átlagos pasikról. Az ugyanis igaz, hogy a lúzereket nem keresik meg a nők, de pl. fiatalkori barátokat, akikről utolag megállapítják, hogy "jó ember", meg régetóta ismerik - simán.
2021. jan. 24. 16:05
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
A legnagyobb szrban sem mentem vissza egyetlen exemhez sem.
2021. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Háááááát peeeeerszeeeeeeeee.................... hogy NEM!
2021. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan nem én vagyok a célközönség, aki meg lett szólítva, de szerinted ha valaki visszahúzódó srác egyenlő azzal, hogy annyira kétségbe is van esve és már beéri olyannal is, aki elutasította? Még gyerek nélkül se kéne a helyében, már lejátszottuk.

Ha meg jó ember, talál magának nőt, különbet is. Sokkal.

2021. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
FAXTOT!!!
2021. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#7


Nem feltétlenül csak a visszahúzódó srácokra vonatkozik a kérdés, elsőre jó fiúkat akartam írni, de attól tarttam, azt sokan gúnyosnak tartanák.

2021. jan. 24. 16:19
 10/36 anonim ***** válasza:
50%
Az eddigi női válaszolók gondolom anyagilag elég jól állnak, de kíváncsi vagyok akkor is ezt mondanák-e, ha bármiféle vagyon, megtakarítás, külső egyéb anyagi segítség nélkül kellene egyedül eltartaniuk egy gyereket minimálbéres vagy gyári szalagmunkás állásból, mert még piacképes végzettségük sincs
2021. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!