Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb korotokban utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb korotokban utasítottatok vissza olyasvalakit, aki amúgy tetszett volna, mert megijedtetek? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Sok olyan esetről hallok, amikor egy adott embernek tetszik valaki, aki jelzi is felé, hogy akar tőle valamit (egyértelműen meg is mondja pl.), mégis visszautasítja. Itt most nem csak arra gondolok, amikor ezzel próbálnak vígasztalni a barátnők/haverok, hogy "biztos csak megijedt", "biztos csak fél tőled", hanem konkrétan hallottam is ezt emberektől, hogy tetszett nekik valaki, aztán amint rájuk hajtottak, teljesen kioffolták őket, és csak annyit mondtak, hogy "hát valahogy megijedtem", de mélyebben nem tudták megmagyarázni.

Ennek mi értelme/mi az oka? Én is nehezen köteleződöm el, bizalmatlan vagyok, na de ha olyan próbálkozna nálam, aki érdekel, nem tudom elképzelni, hogy képes legyek visszautasítani. :'D

(Egyébként ezt fiataloknál látom, és egyáltalán nem a nőcsábászokra gondolok, akik dugnak össze-vissza, csak kapcsolatot nem akarnak, hanem olyan átlag srácokra/lányokra, akik tényleg mindentől visszahátrálnak.)



2021. jan. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én igen, ellöktem magamtól. Annyira szerelmes voltam belé, hogy 10 évig nem tudtam újra szeretni senkit. De tudtam, hogy kibe volt szerelmes korábban és úgy ítéltem meg, hogy az a lány százszor szebb nálam, én csak szamár lennék neki a ló helyett. Volt más oka is annak, hogy kihátráltam, de ez volt az egyik legfontosabb ok. Annyira rideg és közönyös, sőt, utálatos voltam vele, hogy esélye se legyen hozzám igazán közel kerülni, mert szemtől szemben képtelen lettem volna neki ellenállni. Nagyon sokáig bántam, de így 20 év távlatából szerintem jól tettem. Mellettem mindig arra a másik lányra vágyott volna.
2021. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én voltam ilyen helyeztben arról az oldalról, akitől "megijedtek". Nem, nem az elkötelezettségtől félt a srác. Haverjai, meg az exe bemesélte neki, hogy én túl jó nő vagyok hozzá. Ismertem ugyanis az exét, a nővére szaktársa voltam, és első találkozásunk után, mikor annyit mondott, hogy aranyos vagyok, egyből ezt kapta mindkettejüktől, pedig nem utalt semmire. Szétmentek, tőlem függetlenül, nem is beszéltünk akkoriban. Aztán újra találkoztunk, szinglin, flörtöltem vele. Mikor tovább mentem a dolgomra, haverjai egyből elkezdték húzni, hogy nem, nincs az a világ, ahol én őt vonzónak találhatom (mai napig nem értem, miből jött ez bárkinek, pláne ennyi embernek...).

Mindenesetre mi hosszas huzavona után összejöttünk, de szakított velem rövid időn belül, mert továbbra se múlt el benne ez a kisebbségi komplexus. Plusz egyikünk sem volt 100%-osan túl az exén (bár azon önmagában bőven túl lehettünk volna).

Picit sajnálom, mert tényleg működhetett volna, ha nem így alakultak volna a dolgok.

2021. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: fájdalmas volt ezt olvasni, lehet csak te gondoltad így, hogy "melletted mindig a másikra gondolt volna" - nem tudom mennyire lett ez vele is megbeszélve. Az emberek sokszor gondolják: a másik "mit érezhet", "mit gondolhat".
2021. jan. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, én soha nem tudtam elhinni azt, hogy engem egy férfi szerethet. De azt a lányt évekig gyászolta, mármint a szakításukat. Az is egyértelmű nekem, hogy akit elvett feleségül, azt a nőt sose szerette szerelemmel. De látszik is rajta. Ritka jóvágású, vidám, humoros srác volt, 48 éves korára egy megroggyant öregember.

Nem lehet az ilyet megbeszélni. Nyilván nem mondta azt egyik lánynak se, akihez később közeledett, hogy figyelj, én mindig őt fogom szeretni.

Meg a közeledésén is érződött. Egyet előre lépett felém, kettőt hátra. Én meg nem bírtam ezt a huzavonát. Úgy voltam vele, ha ennyire nem biztos benne, hagyjon engem békén. Meg amúgyis visszahallottam abban az időben, amikor felém közeledett, aztán visszavonulót fújt, hogy azt mondta másoknak, ő most nem tud szerelmes lenni. Aztán később próbált volna újra lépni felém, de én már nem engedtem. De nem csak ez volt az oka. Mondjuk tény, hogy azt a másik okot meg kellett volna vele beszélnem. Rosszat mondott róla valaki, aki szerelmes volt ebbe a srácba és mint később kiderült, pontosan tudta, hogy én is az vagyok. Mindegy most már, túl vagyok rajta, semmi kétségem róla, hogy nem szeretett volna úgy, ahogy azt a lányt.

2021. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!