Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy pont egy kövér csúnya férfinak nem tetszem?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy társkeresőn és rengeteg dicsérő levelet kapok nagyon sok férfitől..

Erre tegnap este írt egy kövér csúnya férfi hogy jobb lenne ha nem lennék társkeresőn, mert nem sok esélyem van szerinte és hogy milyen csúnya vagyok és hogy nem gondolkoztam még áll illette orrplasztikán... eszem megáll


2021. jan. 25. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált bunkó lehet, aki abból táplálkozik, hogy mást fikáz. Hagyd figyelmen kívül, ez nem neked szól.
2021. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt is mondta, hogy a férfiak csak azért írnak rám mert szexet akarnak és hogy minden nőre ráírnak.. ez lehet sajnos, ettől félek.
2021. jan. 25. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg el akarja érni, hogy kevesebb önbizalmad legyen, hogy aztán beérd egy olyan nem túl jó pasival is, mint ő. Ne foglalkozz vele
2021. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Te sem hasadsz ki az önbizalomtól az látszik, ha a dicséretek közül az egyetlen negativ van rád hatással
2021. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Ez a f*szi de patkány... Mondd meg neki, hogy majd nem az ő torz szemüvegén át fogod magad definiálni, és ha ronda, még odaszúrhatsz neki, hogy látszik rajta, hogy az anyja is csak azért simogatta gyerekkorában, hogy a testvére ne féljen tőle.


Igen, én sem vagyok egy matyóhímzés, rajtam is van felesleg. Éppen ezért nem szokásom bántani mást a külseje miatt. Eszembe nem jutna csak úgy belerúgdosni a másikba, csak mert rámjött a frusztráció. De ez a k*cs*g megérdemli, hogy belerúgjanak. Amit ad, kapja vissza!


És kérem a vörös vihart

2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.Valószínűleg az van,amit a hármas írt.Ha tényleg nem tetszenél neki,akkor egyrészt nem írt volna ilyet,másrészt úgy lenne csak hiteles,ha mondjuk ráírsz és normál stílusban leírja,hogy "Bocs,de nem tetszel"
2021. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%

Mi a társkeresô neve? Mi megy most nagyon otthon?

Usaban élek 4 éve, 22/F

2021. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!