Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ebben és az ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben és az ehhez hasonló történetekben nincs NAGYON igaza a férfinak?

Figyelt kérdés

"Nekem is volt 20 éves korom környékén olyan, hogy egy sz.ar kapcsolatból való kilépés után volt még több ismerkedési kudarcom, és akkor hirtelen felindulásból, bánatomban kiírtam egy rinyálós kérdést, hogy én alig kellett férfinak, és akinek kellek, az se normális, hanem ilyen alja ember.


Rámírt persze egy pasi, hogy "jajjjj, szegénykém, én normális vagyok, akarsz ismerkedni"? Visszaírtam, beszélgettünk, de olyan hobbipszichológus, elemezgető stílusa volt, meg úgy beszélt, mintha minimum a pszichiátriára kerülés határán lennék, olyanokat írogatott, hogy kéne valami apró kis munka nekem, kutyasétáltatás mondjuk, akkor legalább kimozdulnék picikét, apró lépésekben kell haladni, ő majd kikupál (holott szó nem volt arról, hogy depressziós lennék, nem mozdulnék ki). Egy idő után elegem lett belőle, és megmondtam, hogy bocsi, de mégsem szeretnék ismerkedni.


Erre kaptam egy regény hosszúságú levelet, hogy ha én ilyen sikertelen vagyok a férfiak terén, meg itt kell segítséget kérnem, akkor vszeg sem előnyös külsőm, sem normális hátterem, sem szociális készségeim, sem baráti társaságom nincs, tehát a nőknek igencsak az alsó halmazába tartozom, szóval nem érti, hogy miért ugrok ki hirtelen az ismerkedésből, miért gondolom én, hogy ez okos dolog, és mit képzelek, meddig tehetem még ezt meg csak így, meg fogadni merne, hogy élőben is ezt teszem hozzám illő szintű, rendes férfiakkal, azért nincs senkim. Megkaptam, hogy ha még pár évig ezt csinálom, és nem jönnek össze a csodakanok - márpedig nem fognak, mert kifejtette, hogy vszeg kinézetre és szociálisan is valami alacsony színvonalú nő vagyok - egyre savanyúbb és emiatt külsőre is egyre rondább leszek, igazi vénkiasszony. De ha én ezt akarom, egészségemre."



2020. dec. 22. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nem ismerlek. Ez a férfi leginkább csalódott volt, mert azt hitte, ágyba tud majd vinni.
2020. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van. Segíteni akart, te meg csak nyivákoltál majd megint itt nyivákolsz. Nőj fel.
2020. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nincs.

Kéretlenül tanácsokat osztogatni nem illik, nem kellene. Már olyan benyomást kelt az illető, hogy egy tudálékos paraszt. Az írásból kiderül, hogy nem is kérte a lány a tanácsot, és a pasi olyan dolgokat projektált rá, amik nem is voltak igazak.

A "nem"-et meg el kellene fogadni hiszti és személyeskedés nélkül, főleg nem ilyen botrány stílusban. Senki nem kötelezhető arra, hogy ismerkedjen bárkivel, esélyt adjon akárkinek, akármennyire is "kedves" volt az illető.

2020. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem a nő vagyok, én férfi vagyok és itt olvastam ezt a kommentet. :D
2020. dec. 22. 14:12
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Nincs. Én egyébként a nő helyében azt követően, hogy megírtam, hogy mégsem szeretnék ismerkedni, azonnal tiltottam is volna. (Elég jók a megérzéseim ilyen szempontból.)
2020. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez a pasi egy tipikus frusztrált érzelmi nyomorék, nagyon jól tette a csaj, hogy nem akart vele tovább ismerkedni.
2020. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a tipikus hímsoviniszta hozzáálás. Hogyha egy nő nem kapós, akkor ÖRÜLJÖN, hogy bármilyen paraszt akar tőle vmit, és azonnal ugorjon alá.

Nem annyira népszerű nőként mondom, hogy szerencsére nem vagyok annyira kapcsolatfüggő vagy szexmániás, hogy bármilyen jöttmentre ráugorjak, aki akarna tőlem vmit.

2020. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazán szimpatikus ez a "Sikertelen a párkapcsolatokban, ezért biztos ronda, buta és minden rossz benne, na majd én kegyesen leereszkedem hozzá, de aztán a seggemet is nyalja ki, vagy baj lesz." mottó. 🤔
2020. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, hogy megmutassam, hogy lesz, aki nem nyeli be a történetet, mert privátban írogattunk kicsit, és azt mondta, hogy őt igenis sok férfi akarja, ő szép és már párja is van.

Nincs sok munkám, ezért szívesen töröm le kicsit a hasonlóknak a szarvát.

Ez történik attól, hogy rengeteg férfi mindenkinek nyal, akin van luk. A csaj fiatalon, amikor a legjobb formáját hozza egy nő, nem volt senkinek se jó, csak legalja embereknek de mégis annyian nyaltak be neki, hogy most, 30 körül már ekkora pofája lett és ilyen történetekkel osztja, hogy senki ne ismerkedjen ezen az oldalon amikor magányos és millió normális pasi ír neki privátban. Ez a nagy baj.

2020. dec. 22. 14:22
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sincs igaza a férfinak.
2020. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!