Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 40+ férfiak,akik nem csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mostani életem egy vezeklés előzőekért érzelmi területen
2021. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

"szinte csak ilyenekkel futok össze. Nemtudom mi lehet az oka"


Fole losz a szintednek, azert van.



36F incel

2021. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jelen! 🙌

F45.

2021. jan. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért fizetnének egy értéktelen vénlányért házassággal és elköteleződéssel aki másoknak adta a fiatalságát? Képzeld el hogy kólát árulsz. Az alfa görényeknek ingyen odaadtad a javát a pohárnak, ők leitták, beleürítettek és még az ivarszervükkel is összekenték a pohár szélét. És te azthiszed hogy lesz olyan balek aki ezért a köpőcsészéért egy teljes kóla árát ki fogja pengetni? Kit nézel hülyének?
2021. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vannak, de ha ilyenre vágysz, akkor ebben a korosztályban már neked is aktív félnek kell lenned. A 35 feletti korosztályban az ilyen férfiak már jellemzően abbahagyták a "csajozást", nem mennek oda minden nekik tetsző nőhöz. Gyakran épp úgy mint a hasonló korú nők, ők sem hirdetik, hogy "de nagyon szeretnék társat", így láthatatlanok.


Miért csak olyanok találnak be akik csak alkalmit akarnak? Erre is egyszerű a válasz: az ilyen férfiak viszont még 40, sőt 50 felett is "csajoznak", akár család vagy kapcsolat mellett is, így ők odamennek hozzád, épp úgy, ahogy rajtad kívül másik tucatnyi nőhöz is.

2021. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én alkalmit SE. Nem érdemelnek meg engem a nők. :)
2021. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En de nem szeretnek magam melle egy leelt not
2021. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!