Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz ismerkedni?a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ismerkedni?a lányok miért tartózkodnak a normális fiúk iránt,miért csinálják azt hogy egy pillanatra rájuk néz az ember és csúnyán néz vissza,miért nem lehet normálisan ismerkedni

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem bíznak az emberek egymásban. Így még beszélgetni se lehet.
2021. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Engem is mindig inasba raknak a lányok mert jófijú vagyok túlságosan.

Nincs bennem semmi szerintem azért, inkább elbeszélgetnek egy olyannal aki kurvázik, iszik, drogozik. Legalább is tinikorban tudom, személyes tapasztalat.

Ha játszom a faszagyereket akkor velemi is, de nem játszom

2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van egy teóriám, de nem biztos, hogy így van: sok férfi megszállottan keres magának nőt és tök mindegy ki az, a lényeg, hogy: nő nemű legyen, elviselhető kinézetű és ne legyen sík hülye. Na ez elég sok nőre igaz. És milyen nő akar lenni EGY random nő lenni a SOK közül? Így hogy érezze magát különlegesnek, ha tudja hogy kb. ha nem ő lép be azon az ajtón, hanem egy másik, akkor most azzal jár a férfi nem vele. Túl lecserélhetők a nők szerintem a férfiak szemében; mindegyik ugyanolyan, max ez kicsit okosabb, az picit szebb, az kicsit fiúsabb. Ennyi.
2021. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy olyan szituációkat választasz ismerkedésre, amikor épp teher számukra az ottléted, és ezért néznek rád csunyán?

Az, hogy számodra fontos lenne, hogy megismerkedj egy adott lánnyal, még nem jelenti, hogy neki ott helyben nyitottnak kell lennie rád, és rádfordítani 100%ban a figyelmét.

2021. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg azért, mert ordít rólad, hogy barátnőt keresel magadnak, és ő GARANTÁLTAN nem szeretne az lenni. Ennyi.
2021. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy normális, áldjon meg az ég.
2021. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazábol nem ordit rólam egy bizonyos idő múlva kiváncsiságból megkérdezik csak csak hogy van e barátnőm,de pont az olyanok kérdezik akiknek van barátjuk és milyen érdekes hogy mindegyiknek egy nem normális életvitelű és kinézetű barátjuk van
2021. jan. 18. 21:37
 8/13 A kérdező kommentje:
A másik az hogy szituációt nem választok egyszerüen csak beszélgetek,olykor még az se,mivel meg van két szemem igy nyilván embereket is látok köztük lányokat is,konkrétan volt olyan pillanat amikor egy lány rám órditott hogy mit nézem aztán kiderült hogy az zavarta mikor fél percre 1 másodpercre ránéztem,van ilyen ez van
2021. jan. 18. 21:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy biztos hosszútávon a mai fiatal társadalomnak ez nem jó meg nem is lesz jó,meg fogjuk ezt sinyleni ha ez lesz hosszútávon
2021. jan. 18. 21:49
 10/13 Károly farkasok ***** válasza:
70%

Elvették az eszét az embereknek. Minden felől olyan tévhitekkel bombáznak mindenkit ami teljesen kiforditja önmagukból az embereket.

Én javaslom neked ne csuggedj! A csajozashoz is gyakorlat és tapasztalt kell... Mondjuk legyel azért jól nevelt... De tudod mit! Szerintem xarjal bele az egeszbe és ha tetszik valaki simán próbálkozhatsz, legfeljebb elküld... De mindegy az! Idővel belejosz mint a biciglizesbe és olyan eredményeket fogsz elérni amivel igazából minden férfi vaganykodik de csak kevés aki tényleg.

2021. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!