Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a srácok akik úgy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok akik úgy nem adnak bele energiát a randikba, ismerkedésbe, kapcsolatba(főleg online díszhuszárok csak), azokat ne is bánjam, ha offolom? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Vannak akik húzzák halogatják a randit, vagy nem is törik magukat úgy randin (ellébecol lazán mellettem, aztán megy és hébe hóba írkál, egy ezredik pont vagyok talán az eletében érzést kelt), vagy mindent megkerülve 1 randi után CSAK szex a témája kisebb körítéssel, valójában nem lehet aemmit kezdeni velük, max utcán sétáltok párszor és ennyi.

Párszor én próbáltam már erőltetni ugyan a dolgokat, de rájöttem egy kapcsolat vagy ismerkedés nagyon nem egy emberen (rajtam)múlik, hanem kettőn.


Jól teszem ha az ilyeneket aki nem ad bele úgy kb semmit a dolgokba, csak simán ignorálom pár hét/hónap múlva?


Vagy lenne mit megbánnom?



#közömbös srácok
2021. jan. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinalsz, amit akarsz. Amugy elmondom a ferfiak alapvetoen szexet akarnak a noktol, se tobbet, se kevesebbet. Minden egyeb korites amit gondolsz az csak onamitas.
2021. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egyszerű téma. Sok embernél idővel alakulnak ki érzelmek. 1-2 találkozás nekem pl. kevés, nem tudok ennyi idő után érzelmileg kötődni valakihez. Lehet, hogy megvan a kémia és jól érzem magam vele, de érzelmekhez nekem több idő kell. Mondjuk én annyira töröm magam, hogy igyekszem minél hamarabb és minél jobban megismerni a másikat. De én más eset vagyok talán, nekem fontosak az érzelmek a jó szexhez is, másképp olyan, mintha egy darab hússal dugnék, aminek annyira nincs sok értelme.
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak amiatt "nem adok bele energiát" mert már kiégtem egy jó ideje.


Rengeteg felesleges kört kell tenni egy nőnél hogy egyáltalán eljönnön találkozni.


Több 1000 Tinderen való húzkodás többsége eredménytelen. 99.9%-a nem jut el a egy egyszerű találkozásig sem. Így egy idő után beleférad az ember.


Én sem csinálom már annyira lelkesen. A nőknél többnyire a lényegre térek már kapásból.


Az hogy szórakoztassam hetekig meg hónapogik majd a legapróbb vacak miatt meg ghostoljon nem látom értelmét. Így ennyi energiát már nem feketetek a dologba. És nem egyszeri hanem sokadik alkalomól beszélek. Mivel a nők többsége szereti az egóját legyezgetni vagy csak unatkozik... Én meg nem csinálok magamból szórakoztató centrumot (már nem).


Ha nem akar a nő találkozni már kapásból az elején max egy kicsi beszélgetés után akkor hagyom a francba az egészet. Az csak bohóckid a neten meg senki sem elég jó neki.


A nők miatt lettek a pasik éppen olyanok amilyenek. Köszönd nekik...

2021. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Amugy ezert nem kell tinderezni, az az ismerekedesi modok legalja, szekunder market.
2021. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor a nők csinálják ezt akk mi a teendő? Naugye.
2021. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tényleg

Mintha nem is lennének érzelmeik. Ezt érzem.

Es olyan rossz.

2021. jan. 26. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye? Nekünk se kellemes
2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De most nem arrol irok mikor nem tetszik valaki. Johogy egy csaj nem fog lemenni hidba egy igenytelen paraszttol.


Normál esetekrol beszélek.

Találkozik átlag Kata az átlag Bélával. És Bélának megalszik a tej a szájában

2021. jan. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!