Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WIZZair-nek van online...

A WIZZair-nek van online chat-es ügyfélszolgálata? (vagy email, ahol díjmentesen lehet kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálattal? )

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
van ingyenes telefonszámuk. most lehet keverem a Ryanairrel, de 2 telefonszámuk van, az egyik az általános, az különdíjas, a másik az "utasoknak" és ingyenes, de én hívtam már az ingyenes számot, pedig nem voltam akkor utas (franc akar percenként 70 vagy hány forintot fizetni, hogy aztán 10 percig várakoztatnak). válaszoltak, segítettek
2018. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van jelenleg is ilyen? a Honlapon olyat láttam, hogy 5000 forint (vagy 20 font) a hívás díja.
2018. dec. 15. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
mondom, lehet, hogy keverem a Ryanairrel, nem tudom biztosan
2018. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ingyenes szám ha van még nem normál ügyfélszolgálati szám, ott jó eséllyel elzavarnak. Egyébként mit akarsz tőlük?
2018. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak emelt díjas számon lehet elérni őket.
2018. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak emeltdíjas számuk van: 250HUF+ÁFA / perc. 0690900555.

Illetve van egy másik számuk, amin kerekesszékes szolgáltatást lehet lekérni, vagy menetrendváltozás miatt intézkedni. Ha más miatt hívod őket ezen a vonalon nem fognak segíteni, akármennyire győzködöd őket. Ennek a telefonszáma: 0616777505


E-mail, chat szolgáltatás nekik nincs, szóval marad a 250+ÁFA/perc

2018. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a WizzAir baromi sok energiát fektetett abba, hogy az ügyfeleik minden szükséges infót megtaláljanak a honlapon, érdemes átböngészni az emelt díjas telefonálgatások előtt.
2019. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!