Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor amikor alakulna több is, de a srác még mindig csak a felületes csevejgésekre helyezi a hangsúlyt, adjam fel?

Figyelt kérdés

Több srácnál is feltűnt, hogy ismerkedéskor persze könnyebb témákrol van szo, elcsetelünk, jobb esetben elbeszélgetünk, vagy videochat stb stb

Telnek igy a napok hetek.

Kialakul bennem a hianyérzet hogy már várom mikor ir, hív mikor látom, felpezsdülök ha meglátom hogy hiv, mosolygos leszek stb


Elkezdek érezni, de hagyom az ismerkedést tovabbra is magátol futni spontán, azaz nem kezdek ömlengésbe mert korai lenne(amugy is olyan vagyok hogy egyből szerelmes leszek abba aki tetszik és 2 jó szót szólt is csak hozzam, gyakorta koppanok is).


Az ismerkedés keretébem ugye szép lassan körvonalazodnak a fő irányvonalak(ki kivel él, mikor lesz önállo, mik a tervei, sürgeti e azokat, vagy csak elvan, stb)


Es itt jön maga a kérdésem a problemam.

Feltűnt az, hogy a viccelődésen, hülyeségeken, felületes csevejeken tul én akàrmikor beszélek a céljaimrol, pl mikor lehetne már sajat lakasom, hogyan tervezem lépkedni feljebb a munkahelyi lépcsőkön, mit tervezek komoly kapcsolatban, miket hogyan oldanék meg, stb, szinte kapásbol visszaterelik a témát a felületes csevejre. Vicces videokra vagy hasonlók. És felnőtt férfiakrol beszélek 30 előtt par évvel vagy után, 40-ig.


Ugy érzem nincs soha kinek elmondanom esetleg egy nehezebb munkahelyi napot, vagy belső vivódásaim mert vagy nem érdekli vagy nem tud mit momdani rá.


Egyiket sem érzem társnak, lelki társnak, csak amolyan "játszotársnak" akikkel jó elhülyülni és többet ne is várjak.


Mit tegyek hogy egy srác megnyiljon es egyenranguként kezeljen akivel megoszthatja a komolyabb dolgait és kiváncsi az enyéimre is?


Nemsokára hív a mostani "online szerelmem"is, úgy imádom őt és ez nekem úgy befeketíti az egészet, hogy tereli a beszélgetéseket a komolytalan témakra csak:(

Szinte csak flörtölünk, miközben én már vágyom a közelségére is, de legszivesebben már vele is élnék, de ő elvan felhőtlenül igy online kacarászva velem és ennyi:(



#többet akarok, a srácok lassúak felületesek
2021. jan. 28. 11:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Az ilyen emberek vagy ostobák és azért telik tőlük csak ennyi vagy szándékosan nem akarnak beleményedni, az meg így lélekölő
2021. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Ja de ez kapcsolatban is jellemzo. Hogy pl egy nehezebb napot nem tidok megosztani a saját párommal sem mert tisztán látszik hogy vagy lenéz miatta (még engem hoz ki hibásnak és még ő is belémrug egyet), vagy nem érdekli vagy terhes neki.

Azaz nekem kapcsolatban sem társam a másik soha.


Hogyan lehetne ezt megoldani?

2021. jan. 28. 11:47
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak megválaszoltad a kérdésed.


Egy pasi ha akar valamit azt kifejezi. Ha akar randit, el fog hívni.


"Ja de ez kapcsolatban is jellemzo. Hogy pl egy nehezebb napot nem tidok megosztani a saját párommal sem mert tisztán látszik hogy vagy lenéz miatta (még engem hoz ki hibásnak és még ő is belémrug egyet), vagy nem érdekli vagy terhes neki."


Úgy, hogy már ismerkedésnél csak olyannal kezdesz bele komolyabba, aki érdeklődést mutat irántad, ez ennyire egyszerű. Ne legyen barátod csak azért, mert pl egyedül leszel vagy azért, mert azt hiszed, hogy "majd később megváltoznak a dolgok".


Amúgy totál ez van velem is csak nőkkel. Ha nem érzem, hogy nem érdeklődik, nem érdeklem és csak egy laza chat megy állandóan, akkor azt nem erőltetem tovább. Ne add fel.

2021. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ha komolyabb témákról kezdenék beszélgetni a nőkkel, akkor ugyanúgy nem jutok semmire, mert ezt sem értékeli kb. senki. Hetek-hónapok alatt nem jutunk közelebb egymáshoz, pedig próbálok érdeklődő és nyitott lenni, de ritkán válaszolnak, vagy ha felvetem a találkozás lehetőségét, akkor kitérnek.
2021. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok


4 jaja velem is ez van. Vagy általában csak nekem kell vinni a beszélgetést, érdeklődni, témát vinni stb. Ha esetleg szándékosan adok teret a másiknak, nem írok 1 napig (várnám, hogy ő is érdeklődjön, vagy legalább egy hogy vagy), akkor a beszélgetés örökre a kukába kerül.


És a komolyabb témát azt nem ilyen lelki teherre értem.

2021. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
A tartós kapcsolathoz nem marad más, mint keresni, keresni, keresni azt, akivel kölcsönösen megértitek egymást. Ez türelemjáték, nem lehet elkapkodni.
2021. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Huzd meg a hatarokat az ismerkedesnel. Ha 1 het alatt odaig nem juttok, hogy legyen egy lebeszelt rani, akkor onnan mar tudod, hogy az egesz csak idorablas. Aki komolyabbat akar, az nem irogatni fog, hanem veled akar lenni. Akinek csak az energiad kell, mert ilyenek is vannak, azok pedig elvannak veled, mint a befott. Nyugodtan megirhatod neki, hogy ugy erzed ez a kapcsolat nem fejlodik, nem tart sehova, te pedig mar nem szeretnel ezzel tobb idot tolteni.
2021. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehetne ezt megoldani?"


Úgy, hogy a komolytalan emberekre, vagyis olyanokra, akik testileg felnőttek, de fejben nem érettek, vagy akik nem érdeklődnek irántad komolyabban, azokra nem pazarolsz időt, és mihamarább továbbállsz, mert ha téged az ilyen felületes kapcsolatok nem elégítenek ki, akkor abba kár beleerőltetned magad.

2021. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

6 pontosan


Amikor itt magyarázom, hogy bizony a nőknek is kell tenni egy kapcsolatért, akkor beolt a fél internet. Pedig igaz. Más módon, mint egy pasinak, de nekik is tenni kell egy normális kapcsolatért.

2021. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Na és mit utolsö az esetemben?
2021. jan. 28. 12:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!