Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a Tinderről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a Tinderről az átlagos lányok? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

A Facebook társkeresője ugyanez. A belsőtől most elvonatkoztatok, mindenkinél a külső az elsődleges szempont.


Két végletet különítenék el: az átlag feletti, nagyon csinos lányok, akik velem soha nem állnának szóba. Tudom és tapasztalom, hogy egyikük sem fog jobbra húzni. Kb. 20-ből 18 ilyen.


A másik véglet a kövér vagy a rövid hajú és fiúsabb lányok, akik viszont nekem nem jönnek be egyátalán, esetleg a bemutatkozásban írtak miatt esik ki valaki. Kb. 20-ből 2 ilyen.


A lányok legtöbbje királyfit akar, fehér lovon, mert elvétve akad csak egyezés bárkivel, még az első csoporttal értelemszerűen semmi, pedig az esélytelenek nyugalmával 20-ből 19 lányt jobbra húzok. Akikkel egyezés van, azoknak meg mindegy mit írok, törölnek egyből.


Olyan átlagos vagy átlag alatti, 10-ből 3-4-es lányok, akik vékonyak de úgy semmi extra, arcra sem feltétlenül szépek, de még nem csúnyák (szóval átlagosak, vagy inkább átlag alattiak), akiket úgy el tudnék képzelni magam mellé és látok esélyt, hogy én is szimpatikus lehetek nekik, szóval ők teljesen hiányoznak. Hol vagytok?



2021. jan. 29. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Az átlagos lányok edzéssel, sminkeléssel, jól beállított fotókkal, jó ruhákkal (stb) átlag felettinek kinéző lányt varázsolnak magukból a képeken (és ritkábban a valóságban is).


Egyébként én is szoktam látni (jó értelemben vett!) szürke kisegér típust, de tényleg nagyon ritka

2021. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy részük nem az ilyen helyeken keres párt, mert a való életben épp ők a legkeresettebbek. A többiek meg ott vannak ezeken az oldalakon (is), csak takarja őket a rengeteg smink meg digitális korrekció, így te 10/7 körülinek látod őket.
2021. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Tinderen kb a legnagyobb hulladékok vannak mindkét nemből, nem is értem miért ott próbálkozol.
2021. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Tinderen. A filterezett foto alatt ott van az a kis parasztlany.
2021. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem jól "osztályozod" ezeket a lányokat. Akik vékonyak és átlagos az arcuk, azok baromira nem átlagosak az összképet nézve, hanem átlag felettiek. Egy duci, de szép arcú lány sem átlagos.


Átlagos lehet a vékony, de csúnyácska arcú lány, vagy a kövér, átlagos arcú.

2021. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az összes többi pasi is pontosan rájuk hajt, ezért felregisztrálnak, és rövid időn belül /hetek/ találnak is valakit. A szép lányok meg válogatnak, a csúnya lányok nem kellenek senkinek, úgyhogy ők több időt fent töltenek az alkalmazáson /hónapokat-éveket/.
2021. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen, egyetértek az előzőekkel: szinte minden "fullos" csaj valójában pont átlagos arcú, csak sok sminket meg filtert rak magára/a képre.

Meg kell tanulni a filterek és smink alá látni. Neten rengeteg ilyen öszehasonlítás van, hogy instán vs a valóságban, smink meg egyebek nélkül.


Én pl nem sminkelt és nem filterezett képeket raktam ki, de szerintem átlagosnak, vagy kicsit a felettinek tűnök csak a képek alapján a szétmázolt lányok között, holott a való életben ha a vakolatot leszedjük, 10-ből 8-nál szebb lennék. Csak sok fiú ezt nem látja még így. A barátom pl át tud látni ezeken, és a természetes vonásokat látja. Alkattal is sokat lehet trükközni pózolással.

De bevallom, még engem is megtévesztenek a "festőnők", mert nem sminkelek annyit, hogy össze tudjam hasonlítani a sminkelt arcom velük, és bizony, ismerik az előnyös szögeiket, fényeket, stb.

Szóval összességében azt mondanám, nem kell elájulni egy jó sminktől, valóságban sokszor átlagos arc lesz. Illetve én keresném a természetes lányokat, sokszor még a fiús stílus mögött is egy érzékeny lelkű, csak épp lázadó lány van :)

2021. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!