Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kvalitású férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kvalitású férfi a maximum akit megszerezhetek így?

Figyelt kérdés

36 év/170 cm/69 kg. Szőke, kék szemű, "értelmiségi", havi nettó 310. Hobbim a nyelvtanulás, az olvasás, politika, gazdaság követése. Amikor nincs covid, utazás.


NEM párkeresés miatt írtam ezt ide ki és kérlek legyetek őszinték, előre is köszönöm szépen!



2021. jan. 29. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Figyu írjál, azt megnézzük mit dobunk majd össze.

nekem meg jó a nyugdíjam, állami helyről mentem nyugdíjba,havi 350 és nem kell érte melózni sem.

Józsi bácsi 64F

2021. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Számomra megfelelő lennél.

Nekem is kék a szemem,ez nálam már is nagyon vonzó,szőke haj is fantasztikus.

Igaz engem a politika már nem annyira érdekel.

Csak mondjuk sok embernek probléma hogy még csak 23F vagyok.

2021. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ajánlom utolsó soromat kedves 1-es :) Nyugalmas éveket Józsi bá!
2021. jan. 29. 18:48
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Én se párkeresés miatt írtam, csak úgy összefuthatnánk néha, ahogy a fiatalok mondják mostanában filmet nézni.
2021. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

36 évesen kissé már öreg vagy. Ha egy férfi családot akar, akkor inkább 30 alatti nőt fog feleségül venni. Azért egy huszonéves nő alkalmasabb a szülésre, hiába mondják, hogy 30 felett is lehet szülni. Ráadásul te már a 40-hez közelítesz.


Találhatsz normális, komoly pasit, hosszútávú kapcsolatra, de kevesebb az esély rá, mint amikor 25 éves voltál. A pasik többsége inkább csak meg akar majd fektetni.

2021. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A kvalitást mire érted? Amúgy amiket leírtál magadról, azok alapján kb. a nagy semmit tudjuk válaszolni neked. Sokat nyomhat a latban az is, hogy pl. mennyire vagy nyitott személyiség, mennyire vannak a csillagos egekben az igényeid, mennyire lehet veled kijönni emberileg és párkapcsolatban, akarsz-e gyerek(ek)et vagy nem stb.
2021. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ilyen emberekkel is ismerkedhetsz.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Üdvözlettel Laci bácsi 66F

2021. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne ha nem lvalitasokat neznel hanem egy olyan embert akit tudsz szeretni?
2021. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

A hobbijaidból és a magasság/súly arányból arra következtetek, hogy bár nagyon dagadt biztosan nem vagy, de - és előre elnézést a vulgáris fogalmazásért - az a tipikus sosesportolt telifosott lisztes-zsák alkatod lehet.


Úgyhogy külsőleg valami hasonló kvalitású figurát tudsz megfogni - valami görnyedt, púposhátú, tömlőkarú, gyíkvállú, zsírcsöcsös, pókhasú, potrohos "értelmiségi" fickót.

A hobbijaid alapján is ez illik hozzád.


Én legalábbis sportos férfiként biztosan nem kezdenék ilyen nővel.

2021. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól értem, arra vagy kíváncsi, hogy egy havi több milliót kereső üzletembernél vagy Mr. Perfectnél lenne-e esélyed.
2021. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!