Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a pénz nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a pénz nőknek?

Figyelt kérdés

Annak idején is a pénz, de létezett az egészséges értékrend.

Manapság már kapásból arra tanítják a szülők a gyerekeiket, hogy a pénzt keressék. Már 18 éves kortól arra várnak, hogy a gazdag felkarolja őket.

És lenézik a saját korosztályukat.


2021. jan. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/195 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek fontos a pénz.
2021. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/195 anonim ***** válasza:
81%
Jól is teszik.. nő lennék én is ezt tenném
2021. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/195 anonim ***** válasza:
90%

"Annak idején" a nők nem dolgoztak, a férfiak tartották el őket. Csak ahhoz a férfihoz adták hozzá a lányt, aki házat és megélhetést biztosított neki és a leendő gyerekeknek.


Manapság a nők nagy része tanul, dolgozik, és önálló.


Régen egy 22-24 éves férfi már kész volt a házasságra, családalapításra. Manapság meg úgy gondolják, hogy ráérnek majd 40 körül.


Régen a 40-es férjek nem hagyták ott a családjukat, mert nekik már jár a 20 éves feszes testű. Manapság meg a nők nem akarnak lecserélve lenni, ezért preferálják eleve a kicsit idősebb férfiakat.

2021. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/195 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű: Mert a kedvesség vagy a jófejség, sőt, a humor sem (kivéve ha humorista vagy) tesz kaját az asztalra. Az a pénzből lesz.
2021. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/195 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen a mai világ, mindent a pénz irányít.

De csak egy kicsit gondolj bele.

Adott egy szép nő, van 2 választása

1. Keményen megküzd mindenért, tanul, egyetemet végez szerez egy jól fizető munkát és dolgozik keményen a pénzért.

2. Talál egy gazdag pasit, aki eltartja, mindent megad neki, utazik, túrázik, nem kell semmit se csinálnia, csak élvezni az életet, meg eljátszani, hogy mennyire szereti a faszit, meg dugni vele.

2021. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/195 anonim ***** válasza:
81%
5: Általában inkább arról van szó, hogy mivel a nő is dolgozik, nem akar egy munkakerülő heverésző sz_rul kereső (vagy sok esetben egyáltalán nem kereső) embert maga mellé. Ebben mi a rossz, vagy meglepő?
2021. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/195 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltételnül a pénz számít, de azért elég lehangoló, mikor egy 40 éves pasi otthon lakik,aztán se megtakarítása, se tervei a jövőre.

Barátnőm elmúlt 45 és korban hozzáillő pasit szeretett volna, össz-vissz 3 kikötése volt. Legyen kocsija, magasabb legyen nála (Ő 165centi), és külön lakjon a szüleitől. A rengeteg jelentkező közül akik írtak neki társkeresőn , 1-2 volt aki megfelet, pedig szerintem nem voltak nagy elvárásai. Főleg nem számított mennyit keres a pasi.

2021. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/195 anonim ***** válasza:
53%
7: A "legyen kocsi" résznél mondjuk én is kiestem volna. Mert nincs jogsim (valószínűleg nem is lesz). Ettől még van megtakarításom, 170nél magasabb vagyok, diplomás emberként a fizum sem túl rossz. Dehát a fránya kocsi, ugye. (jó, nem vagyok 45 sem az igaz, csak harmincas, de akkor is)
2021. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/195 anonim ***** válasza:
84%

Magamtól jutottam arra, hogy fontos a pénz, nem tanított erre senki.

A lenézés csak eszköz az érvényesüléshez.

2021. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/195 anonim ***** válasza:
87%

#8 Neki van jogsija és kocsija is, az sem egy drága kategória és elmúlt 10 éves. Nem volt olyan elvárás, hogy prémium kategóriás kocsi legyen, nem ezt nézi, de ha nem a mi városunkban lakik, akkor ne legyen már buszhoz kötve, pláne ne a barátnőmnek kelljen fuvaroznia. Az exének nem volt, és folyton neki kellett mindenhova hurcolnia, mikor külföldön nyaraltak, akkor is neki kellett végig vezetni, a pasi meg kényelmesen nézelődött egész úton, érthető, hogy nem kér ebből.

A mi korosztályunkban pedig anno abszolút elérhető volt a jogsi, nekem 1993-óta van és akkor 25 ezer forintba volt.

2021. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!