Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonyos kor fölött miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor fölött miért nem értik a férfiak hogy nekünk nőknek igenis fontos a kinézet (is),jó autó,mert enélkül nincs kémia,bizsergés,nincs első randis szex?

Figyelt kérdés

Aki kinőtte már a tini korszakot amikor csak tud az ember annyit szexel 30-40 között már elkezd tervezgetni.Közrejátszik ebben a közösségi média viselkedésirányító szerepe is,meg az hogy a szűkebb ismerősök között ki mit lát.

Én is így kerestem társat most barátnőim keresik a nagy Ő-t állandó beszédtéma nálunk is.

Jobb társkeresőkön fenn vannak ők is.

Mindegyiknek stabil hosszútávú munkahelye van jóval átlag feletti pénzzel.Van saját lakás és autó.

Ez az alap amit elvárnak egy 30-40 közötti férfitól.És férfit írok nem fiút mert azokból sok akad, sajnos ezen az oldalon is ha nem írunk nekik vissza megy a rinya meg hasonlók.

De amikor valaki egy szobában lakik és busszal jár melóba soha nem fog a lábáról levenni egy normálisabb nőt.

Sajnos pasik ez van de ez az igazság.

Barátnőimnél elvárás a saját lakás min valami középkategóriás autó legyen max 8-10 éves.

Ha van kertes ház vagy nyaraló az már erősen extra.

Azok akik ezzel nincsenek tisztában de mégis írogatnak az átlag feletti nőknek amikre max álmodozni tud, miért szidják itt is őket mikor csak azt várják el egy férfitól amit ők is megtudtak maguknak teremteni?


2020. nov. 3. 17:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen tipus a normális faszinak pont nem célközönsége. Egyetlen betű sincs arról, mit nyújtasz te vagy a barátnőid, de az anyagi/hipergám elvárások hada az megvan.
2020. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Saját lakásom van saját autó egy 5 éves Suv.Évente kétszer nyaralni szoktam menni és úgy is keresgéltem hogy néha azért beleférjen egy pár napos wellnesz is néha ha lazítani szeretnék.

Egy normális 40 körüli pasinak már kell hogy legyen olyan anyagi egzisztenciája hogy tud így élni.

Mellette házias vagyok ha rendes az pasi mosok főzök takarítok is de persze felesben mert nem vagyok senkinek a szolgája.Szóval szigorúan megosztva a házimelót is.

2020. nov. 3. 18:02
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem vagyok ilyen nő, és utálom, hogy egy nembe tartozunk, mert rajtam csapódik le, hogy te meg a barinőcskéid ilyenek vagytok.
2020. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Túltoltad
2020. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Ne te döntsd már el mitől lesz egy férfi normális...Megsúgom: Nem az anyagi helyzettől.
2020. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

De amikor olyan pasi jön el randira hogy fogai suvasak meg sárgák parfümből is valami olcsót használ meg olcsó kínai ing és farmer hogy a fenébe vegye komolyan egy normális nő.

Nem huszonéves fiúkról beszélek hanem 40 körüli komolyabb férfiakról.

Azért ebben a korban illik már normálisabb autó meg ruhákat venni jóféle cipőket márkás órát.

Nem azt mondom hogy mindig ez kell de egy randira azért illene tisztességesen felöltözni.

Meg mikor online előadja a pasi mennyit sportol élőben kiderül sörhasa van max az expandert húzogatja párszor ha dühösen hazamegy mert a főnöke feltornászta az agyát.

Nem kell kockahas de egy sportos test mindenhol gömbölyödő izmokkal elég jó összkép első randin.

Főleg ha boss cipő boss ing elegáns parfüm meg egy jó farmer van a pasin.

Azért ilyen kinézetű pasira kevés lány mond nemet még elsőre is.

2020. nov. 3. 18:12
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
eléggé túltoltad a szereped hapikám.
2020. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Nincs lakásom 35 évesen, mert 7 éve gyűjtök és csak 8 millióm van. A lakásár meg az egekben. ás nettó 250 et keresek. Ja és diplomás vagyok. Na erre varrj gombot fater.
2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
5%

sajnos ezen az oldalon is ha nem írunk nekik vissza megy a rinya meg hasonlók.


Na látod, ez a pofátlanság, és nem a rinyára gondoltam, hanem hogy nemírtok vissza. Ez a gerinctelenség felső határa már.

2020. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is ez a gondom kedves kérdező. A barinőkkel alig akarjuk elhinni hogy milyen sok a csóró, lúzer és ronda pasi. Tűt keresünk a szénakazalban.

23/kacsaszájú, luficsöcsű L

2020. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!