Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! A következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A következő férfiak közül melyikkel feküdnétek le, ha csak egyet választhatnátok közülük?

Figyelt kérdés

Ürítsétek ki az elméteket és helyezkedjetek bele egy olyan szituációba, ahol találkoztok egy fesztiválon, buliban, akárhol és maximum néhány mondatot beszélgettek és már mentek is szexelni, tehát gyorsan kell dönteni és fogalmatok sincs, hogy utána akar-e majd párkapcsolatot az illető veletek.


Szándékosan nem linkelek képeket meg semmit, aki annyira ostoba, hogy a Google-t nem tudja használni, az ne is válaszoljon.



2021. jan. 31. 12:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
látod kérdező, képtelenek kiüríteni a csodás elméjüket...😂
2021. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Hogy mered feltetelezni, hogy ezek kozott van, akivel dugnek egyet? Baromira nem tudod, mi kell.
2021. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Hiába ürítem ki az agyam, a méhem inkább elsorvadna, annyira nem az esetem egyikük sem. Pedig bővel lenne hírességek közül, akiket vonzónak találok.

Jensen Ackles, Jason Momoa, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston és ha nagyon akarnám, folytathatnám a sort, de nem hiszem, hogy bárkit érdekelne. A felsoroltak viszont egyáltalán nem vonzónak számomra...

2021. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

A felsoroltak közül egyik sem.

Jason Momoa vagy Chris Hemsworth.

2021. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem szexelek senkivel első randin. Teljesen mindegy a kinézet, az egy idegen, és nemi erőszakként élném meg.
2021. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

"Szándékosan nem linkelek képeket meg semmit, aki annyira ostoba, hogy a Google-t nem tudja használni, az ne is válaszoljon."


Jó nagyképű vagy. Amúgy meg nem vagyok ostoba, csak lusta 6 pasit kiguglizni egy ilyen bunkó pasas kedvéért.

És igen, amúgy meg fogadd el, hogy vannak olyan nők, akiknek ez tényleg nem menne, mert szimplán csak egy testtől nem éled fel a szexuális vágy bennük és nem érzik azt, hogy testileg-lelkileg kielégítő lenne a szex egy idegennel. Fel kéne már ezt fogni (csak hogy a stílusodban válaszoljak).


Lábjegyzet: Attis nem hiszem, hogy az az egyéjszakás fajta, ezért el sem tudom képzelni a szitut. Mert ugye kettőn áll a vásár.

2021. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

"Tanulom Magam Atis (Dóczi Attila)

Sikerre Hangolva Dani (Pfalzer Dániel)"


Nem akarom tudni, ezek kik, de innentől a kérdés alapból alacsony színvonala, ha lehet, még mélyebbre süllyedt.

2021. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Írj egy új listát,mert még szűz maradok.
2021. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Az oldal színvonalából kiindulva ennél durvább fröcsögésre számítottam, mindenki kapott zöldet! (kivéve az a néhány, aki képtelen volt értelmezni a kérdést, de őket se pontoztam le - megtették helyettem mások).


Azoknak külön köszönöm, akik írták, hogy a fentiek közül egyikkel sem, de leírták azt, akivel viszont igen.


Azoknak szintén, akik azt írták, hogy ők senkivel nem tudnának ilyen gyorsan szexelni, de mellette leírták, hogy ha nagyon muszáj lenne, akkor ki tetszik nekik.


#16: Nem nagyképű vagyok, még csak nem is lusta, meg nem véletlenül írtam, hogy ürítsétek ki az elméteket. Ha én kiválasztok egy képet a sokezer közül, akkor hajlamosak az alapján ítélni, hogy azon az egy képen tetszik-e. Főleg, hogy egy színésznek rengeteg arca van, illetve sokuknál az sem mindegy, hogy fiatalon, középkorúként vagy idősebben.


Szerencsére a többség megértette, mire vagyok kíváncsi és eszerint válaszolt.


Én elfogadom, hogy vannak olyan nők, akik demiszexuálisok és nem megy nekik a spontán szex álmaik férfijával sem. Férfiak között is vannak ilyenek, csak jóval kevesebben.


Az értő olvasás hiányát viszont nem tudom elfogadni. Egyes emberek valahogy kényszert éreznek arra, hogy olyan kérdésekre válaszoljanak, ahol semmi konstruktívat nem tudnak hozzátenni, csak ellenkezni a kérdés előfeltevésével.


Nincs bajom az ellentétes véleményekkel, de valahogy nem érzek kényszert az összes vallási fórumra beregisztrálni és büszkén elmondani, hogy "én ateista vagyok, de..."


Itt a gyakorin sajnos rengetegen vannak, akik abban élik ki magukat, hogy olyan kérdésekre válaszoljanak, amik olyan témákat feszegetnek, amik távol állnak tőlük. Amivel nincs baj, de akkor valami konstruktív rész is legyen a válaszában.


Mint a leszbikus 1-es, 4-es, 5-ös, 8-as, 10-es, 13-as, 14-es, még viszonylag a 9-es is (bár ő nem írt ideált).


Lábjegyzet: Az elmekiürítéshez az is hozzátartozik, hogy a példában te nem tudod kicsoda Atis és milyen kapcsolatot keres, hanem egy fesztiválon, buliban, akárhol találkoztok és összegabalyodtok.


Amúgy több videójában is elsüt szexuális poénokat, meg elég liberális felfogású is, ami arról árulkodik, hogy azért nem mondana nemet szingliként egy alkalmi kalandra, még ha célzottan nem is vadássza ezeket, mert jobban szeret művelődni, olvasni, mint olyan helyekre járni, ahol könnyebben kapható lányok vannak.


#17: Miért is?


Egyébként meg az intelligensebb válaszolók és olvasók úgyis levágták szerintem, hogy mely hipotézisemet szerettem volna a szavazás által igazolni vagy cáfolva látni.

2021. jan. 31. 15:48
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

#19

Elég ostoba következtetés, hogy aki nem írt ideált, az biztos leszbikus. :D Ha a kérdésed kifejetésében kérted volna, akkor biztos mindenki írt volna.

Elvonatkoztatva a páromtól, az alábbi férfiakat tartom ideálnak: Tom Hiddleston, Tom Holland, Eddie Redmayne, David Tennant, Robbie Kay, Timothée Chalamet, Derek Klena, Ryan McCartan.

22L

2021. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!