Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan ismerkedik ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan ismerkedik ebbe a szorult helyzetbe?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki hogyan teszi ezt. Kort és nemet irjatok!:)
2021. jan. 31. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Örülök, hogy legalább ilyenkor van okom és kifogásom kerülni a szocializációt.
2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szorult helyzet?
2021. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem neten már tök jól lehet. Én az exemet is ott ismertem meg. Most igazából nem sokat próbálkoztam, mert nem akartam kétségbeesetten kapcsolatot. Viszont ez a 21. század nem csak személyesen lehet párt találni.
2021. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Sehogy.

Tisztelem az egészségügyi dolgozók munkáját, tisztelem az embertársaim egészségét, és nem vagyok ösztönlény.

Mindenki másnak is ezt ajánlom.

22/N

2021. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

4.-nek.


Akkor maradj magadnak szűzike!

2021. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Van életem. Járok az utcán, boltba, hivatalokba, benzinkútra, sportolni a parkba,...és ott vannak nők. 15-60-ig vadászom.
2021. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Mivel rohadt ocsmány vagyok, évek óta nem ismerkedem komoly szándékkal mert úgyis pofára esés lesz a vége, nem oszt nem szoroz hogy épp hol lehet ismerkedni.
2021. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Társkeresőn, bár nem vagyok a híve. Így legalább van rá indokom, hogy ezt használjam. :D

Éppenséggel alakul is valami, úgyhogy remélem nem kell tovább keresnem. :)

2021. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!