Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért jó az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó az egy férfinek, hogy ismerkedik, de nem is akar szexelni?

Figyelt kérdés
Írogat minden nap, találkozgatunk, hétvégente elmegyünk kirándulni. Ez megy már 2 hónapja és szinte meglepő, de még említést sem tett róla, hogy szexelni is szeretne.
2021. jan. 23. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinak is lehet igénye emberi kapcsolatra.

Nem csak szex miatt ismerkednek. Társas lények. Tudtad?

Kirándulnak, sportolnak, filmet néznek, olvasnak, és számtalan más dolgot csinálnak az életben. Nekik is jó ezeket valaki kellemes társaságában tenni. Úgy mint nekünk nőknek.

2021. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Én férfi vagyok és lassan már nem ismerkedek senkivel. Ugyanis rendszeresen elvárás, hogy rövid időn belül feküdjek le vele.

De én tényleg csak egy emberi kapcsolatot szerettem volna kialakítani, s nem lehet. kell a csók meg a szex, stb.

A nő ettől érzi magát nőnek, a férfitársaságban ettől vagy férfi.

Úgyhogy inkább nem ismerkedek.


(egyébként volt olyan lány ismerősöm, nem is egy, akinek tényleg a szex volt a szeretetnyelve. Ha nem feküdt le vele a pasija, nem érezte magát szépnek és kiverte a hisztit (is))


26F

2021. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert kényszer van rajtunk, férfiakon. Ha nem akarunk dugni egyből, akkor balféknek vagyunk tartva. Nem tudom, én szeretem jó alaposan megismerni a nőt, mielőtt berakom neki. Csak manapság az emberek mindenből eredményt akarnak kisajtolni, nincs már nagyon olyan, hogy csak jó ismerősök, barátok. Mindig szerepelnie kell benne valamilyen vonzalom, szex dolognak. Félre ne érts, ez kell és csodás dolog az életben, csak túlzásba van víve.
2021. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most kicsit irigykedek rád: tudnék örülni egy ilyen pasinak, akivel lehet mindenfélét csinálni, mint két értelmes ember, és nem visszautasításnak élné meg, ha nem járunk/szexelünk.

Itt most olyan, mintha te viszont annak élnéd meg.

Lehet, hogy tisztázni volna érdemes, ki mit lát ebbe bele/mit vár tőle.

2021. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
most vajon írjon az ember az itt felsorakozó hölgyeknek?
2021. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, eddig minden nőnek az volt a baja, hogy minden férfi csak azt akarja. Most van egyvalaki, aki kivételesen nem ezzel indít, stb., de már ez is baj. Nők, viccesek vagytok😂.
2021. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2021. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Párkapcsolatot akart, amiatt ismerkedik veled? Akkor tényleg furcsa ez, ami van.

Minket is friendzone-olhatnak, ez van:D

Azért ilyen esetben célszerű tisztázni, hogy most haverkodunk vagy randizunk.

2021. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akar, csak nem azonnal. Szeretne megismerni. De, ha téged megismer , akkor lelép.
2021. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki kirándulni is akar és sátorozás közben meg is akar dönteni... :D Jut eszembe... vennem kell egy új hálózsákot. ^^ :D
2021. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!