Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert imponalt annyira ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert imponalt annyira ez a srac a noknek?

Figyelt kérdés

Ma felszallt egy 25-30 ev koruli pasas a villamosra. Egy haverjaval lehetett, mert mondta neki: "Nahat, igy nez ki belulrol egy villamos? Sose ultem meg tomegkozlekedesi eszkozon :D" De ezt ilyen fennhangon. Az oltozeten latszott hogy tehetos, iPhone (legujabb), Apple Watch (legujabb), Luis Vuitton valltaska, Nike csizma es a kabatja sem volt szerintem olcso. Nyakanal latszott hogy tetovalva volt. Enyhe borosta, 185 magas lehetett. Miutan kimondta a fent emlitett mondatot, a korulottunk allo lanykak elkezdtek nevetgelni es mindegyik a csavo latoterebe akart kerulni. Egybol mind: "Nahat tenyleg nem ultel soha...aztaaaa" meg "Hat biztos furi neked lesullyedni ide hihi" es "Hat en se szallnek fel a villamosra ha ilyen taskam lenne, feltenem", valamint "akkor ma elvesztetted a villamos szuzesseged hahaha"....



_____________________



Mi a lenyeg? Csavo 1 megallot ment. Brutto 3 percet volt fent a villamoson, de a nok egybol levagtak hogy VAN PENZ. Azonnal raroppentek mint legyek a szarra. En, aki 10 eve jar villamossal iskolaba/munkahelyre, SOHA SENKI hozzam se szolt, akkor se ha epp poenkodtunk egy haverral vagy vicceket meseltunk direkt ugy, hogy egy nonek aki ott volt korulottunk, imponaljunk. Le sem szartak minket. Innen is tisztan latszik hogy penz, penz, penz. Plusz 185+ magassag. Ez kell a noknek. Minden mas csak mentegetes. A srac 3 perc alatt 5 not tudott volna felcsipni, de legalabb szoba alltak volna vele ennyien. Innen is latszott hogy o ALFA. Nagy betus A L F A. Vezer. Ilyenek mellett mi, 180,000-et kereso, 170 centis pasasok eltununk.



Nem gusztustalan, gyomorforgato, bicskanyitogato hogy ennyire felszines lett a vilag, foleg a nok???


27/F



#pénzesférfi
2021. febr. 2. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9 es "szoval te ugyanugy anyagias vagy es legszivesebben"


oh please, te is észre veszed ezeket vagy épp a hiányukat..

2021. febr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért hangosan közölni,hogy olyan sötet vagyok felnőtr fejjel,hogy nem ültem még villamoson...

Szval nem elég,hogy primitív és abszolút nem érdeklődő személyiség,(egy óvodás legalább kíváncsi dolgokra,amik körülveszik.Ez az inteligens,motivált ember egyik alaptulajdonsága)még volt annyira ostoba is,hogy ezt többek tudtára adja!

Gratulálok!Így kell beégni!

2021. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem tudom elképzelni ezt a szitut az életben 🤣🤣🤣

Max egy filmben, vagy reklámban elmegy...

2021. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az eludegenedett tarsadalom válasza némi közvetkenségre. Sok ember örül annak, ha van kihez szólnia.
2021. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!