Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Imponáló egy nőnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló egy nőnek, ha egy férfi önmagától kitakarítja az eldugult mosdó lefolyóját?

Figyelt kérdés

Nem költöztünk még össze a barátnőmmel, csak most aludtam nála harmadjára, tehát még friss a dolog. Délelőtt dolgozni ment, én még maradtam, mert szabadnapom van. Észre vettem, hogy a fürdőszoba mosdójában alig folyik le a víz, mert dugulás van. Gondoltam, szerzek nála egy jó pontot és kitakarítom, amíg távol van. Aztán az jutott az eszembe, hogy ez kicsit olyan, mintha a szemetesébe turkálnék. Azon dilemmázok, hogy illik-e ilyet tenni, hiszen még nem lakok itt? Vagy hívjak inkább szerelőt? Bár nekem egyáltalán nem okoz gondot az ilyen munka, de vajon mit fog gondolni rólam ezután, ha csak úgy nekiállok kitakarítani az ő tudtán kívül?

Hölgyeim, nektek imponáló lenne ez az adott helyzetben?


2020. júl. 7. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ezen imponáló? Ha eldugult, pumpáld meg és kész. Mire ezt ide kiírtad, 3x megcsinálhattad volna.


F

2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A saját lakásomban igen, de másnál... a fentebb nevezett okok miatt...?

Egyébként a pumpálás csak elodázza a problémát, a takarítás a korrektebb megoldás, csináltam már párszor.

2020. júl. 7. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
nem.
2020. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha semmit nem csinálsz kérdezés nélkül. Én tuti kiakadnék, ha az én lakásomba a tudtom nélkül szerelőt hívnál, vagy bárminek is neki állnál. Egyrészt nem vagy szakember, másrészt nem tudhatod, hogy a barátnőd már esetleg hívott-e szerelőt.
2020. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Pont egy ilyen reakciótól tartok én is, hiába a jó szándék...

Így letettem róla, megvárom, amíg haza érkezik, mégha úgy nem is lesz meglepetés.

Egyebként mellesleg egy eldugult lefolyó kitisztításához nem kell sok ész, csak némi lelki erő, akarat, hogy hozzá fogjunk!

2020. júl. 7. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de én már rég egyedülálló vagyok, így nincs kifogásom dugulás elhárítás ellen :-)
2020. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meglepetésből nem tetszene, csak ha már hazaértem és megkérdezi megcsinálja e, mert 10 perc és szívesen. Az tetszene :)
2020. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Édes istenem már rég kész lenne plusz mennyibe telik megkérdezni h mit szólna ha megcsinálnád? 🤦🏻‍♂️
2020. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tökre örülnék neki
2020. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!