Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátnőt? 23/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. Egerben élek. Sem a városban, sem a környéken nem találok. Július óta vagyok szingli. 185 centi magas, barna hajú, világosbarna szemű, átlagos testalkatú srác vagyok. Miért nem kellek senkinek? Zselézem a hajam, mindig elegánsan és csinosan öltözködök.

2021. febr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja vagy szingli... az azért még nem a világ vége. Legtöbb esetben ez egy szakítás feldolgozásához szükséges idő is szokott lenni.

Jelenleg elég nehéz személyesen ismerkedni, az online felületeken meg sokan nem szeretnek, így ennek is betudható az, hogy nem találsz senkit.

Ne ess kétségbe. 24 évesen még bőven van időd.

2021. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
64%
A személyiségedre is kiváncsi lennék,mivel külsőleg nem hiszem hogy gond van veled. Lehet a személyiséged miatt nem találsz barátnőt. Azt kifejtened?
2021. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
50%

Már vártam, mikor fogja betámadni valaki a szokásos "baj van a személyiségeddel" dumával.

Mert te biztos olyan tökéletes vagy 2-es, neked is vannak hibáid csak gondolom találtál valakit, aki elnézni.

Azért nincs neki senki, mert nem találkozott még olyannak akivel kölcsönösen tetszenének egymásnak.

2021. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjuk már ezt a személyiség dolgot. Tök bunkó, modortalan emberekkel vannak sokszor együtt a nők. Csak elég annyi, hogy legyen helyes meg cuki. A többi le van szarva. Nagyon sokszor látom ezt az utcán is. Csetlő botló dolgokon vesznek össze, undorítóan beszél a pasi a csajjal, az meg nyeli neki.


Én is olyan vagyok, hogy több mindent szeretek. Kedves vagyok általában, csak visszahúzódóbb, nehezebben nyílok meg. De szerintem szerethető lennék. Csak ha rám néznek, egyszerűen külsőre folyton azt kapom, hogy nem vagyok vonzó. Rossz ember se vagyok. Nem kötök bele idegenekbe. Nem iszom le magam a sárga földig. Lehet ez a hiba. Lehet az állandó őrület, a hülyeség kéne a nőknek. Azok se tudják mit akarnak. Tiszta szar érzés, hogy felnőtt létemre csak a fiatalabbak, 15-16 évesek látnak bennem valamit. Néha snapcheten unaloműzésből beszélgetek egy-kettővel. Egy felnőtt meg nem képes meglátni ugyan azt bennem, mint egy fiatalkorú. Szánalom.

2021. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
A személyiségem normális. Nagyon bújós, romantikus, érzékeny típus vagyok. Nagyon tudok szeretni és ezt nagyon jól tudom éreztetni a másikkal. Nagyon kedves és engedékeny ember vagyok.
2021. febr. 2. 21:59
 6/49 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem csak a személyiség duma nevetséges, hanem az a mértékű általánosítás is gáz, amit a #4-es összehordott.

Nagyon sok olyan nő van, aki nem csupán a külsőségeket keresi és ezzel szemben nagyon kevés olyan, aki eltűri, hogy megalázzák az utcán stb. ahogy leírtad, csak azért mert az illető vonzó számára.

Nem az "állandó hülyeség és őrület" kell a nőknek, az az olyan lányoknak kell, akik nem komoly kapcsolatot keresnek, pusztán valaki maguk mellé, de erre bőven van példa a férfiak körében is.

Azok a fiatalabb lányok, akik pedig téged értékelnek nagyon korán, vagy akár rögtön abba a korba léptek, hogy nem akarnak "szórakozni" senkivel.

Rossz helyen keresgélsz nagyon, ha azt hiszed, hogy egy átlagos nő olyan, mint amit leírtál. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a férfiak többsége rájuk figyel fel, és az olyanokat, akiket pedig elvileg keresnek észre sem veszik mellettük.

2021. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
68%

Ez most komoly,pont Egerben nem???

Ezt nagyon nem akarom el hinni,annyi szép lány-nő van ott hogy az már fáj,sokkal jobb a lehetőséged mint egy apró faluban a világ végén.

Hát nem is tudom,jobban szét kéne nézned,kicsit tanulnod a másik nemről,ezekután udvarolni.


Szerintem jobban nézhetsz ki nálam,nagyobb is vagy.

Ha esetleg nem jönne össze májusig semmi, akkor el megyek veled aztán be csajozunk,együtt csak könnyebb lesz mint egyedül.

Májusban már 23 éves leszek,jobb is lesz az idő,addig pedig tanulmányozd egy kicsit a nőket,hisz internet a barátod.

2021. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk, ez a „zselézem a hajam” annyira 2008-asnak hangzott. 😂


2000-es évek divatja volt a hajzselé. Persze, ettől még állhat jól.


6 hónap nem a világ vége.

Én már lassan 2 éve vagyok szingli (de ez nem azt jelenti, hogy nem voltam nővel).

2021. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
52%

4 esnek igaza van.Mi ez a f.ág a személyuséggel?

Mindenkinek mas személyisege van,es a nők sem egyfajta,ugyanolyan személyiséget keresnek.

Ez kb mint amikor az mindanád a nőnek hogy legyen vonzó,akkor majd lesz barátja.

Nah bmeg,nesze semmi fogd meg jól!

2021. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Aki a személyiségembe kötött bele: annak írtam az 5-ös hozzászólásomba a személyiségemről direkt.
2021. febr. 3. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!