Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretenék, próbálkozom is, bár élőben nem nagyon inkább neten. Te 1-2 nap irogatás és annyi, tovább nem jutottam még. Nem tudom hogy mi lehet velem a gond. Amikor nem vagyok bunkó, nyumolós. Még is eltűnnek a lányok. Néha azt érzem az a baj hogy túl normális vagyok. Én pl mindig megírom ha valami dolgom van és egy ideig nem írok vissza, de a lányok többsége sz@rik arra hogy írjon ha nem fog írni egy ideig. Túl lelkiismeretesnek, megbízhatónak érzem magam a legtöbb emberhez képest. Tudom hogy sok fiú hogy viselkedik a barátnőjével (igérget, hiteget, semmibe veszi) de még is imádja őt a lány. Én nem tudnék így viselkedni senkivel, és a kutyának nem kellek.
2020. okt. 18. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Hány éves vagy?
2020. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Valszeg túl kedves vagy velük vagy unalmas
2020. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Menj el prostihoz. Találsz 18 éves gyönyörű kislányos arcú csajt is. És vele tanulhatod a szexet. Ha még csókot is vállal, akkor szuper.
2020. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Túl kedves vagy, ez a gond. És vagy kövér vagy, vagy nagyon vékony, ez még nagyobb gond.
2020. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki jól és nem vagy elég érdekes beszélgetőpartner. Ezt a két dolgot tudom elképzelni.
2020. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A nok nagyresze nem szereti ha a pasijuk tul kedves, az nalluk a gyengeseg jele, nekem is ez a tapasztalatom, viszon en ugy vagyok vele hogy nem fogok megvaltozni a kedvukert tuti lesz valaki akinek igy kellek, mazohista nokert nem kar.
2020. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ahogy írsz magadról, az a típus vagy aki mindenben meg akar felelni a nőnek, mindent megtesz neki és még túl lelkes is vagy, ha végre akad egy nő. Ez így együtt mindennél taszítóbb a nőknek.

De egyébként várom, hogy egy nő is írjon már erről valamit:)

2020. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem igazán mozdulsz ki, nincs érdeklődési köröd, se hobbijaid és nem vagy érdekes. Rendszeresen olvastam itt egy 19 éves srác hasonlóan megfogalmazott kérdéseit, akinek hiába lett javasolva bármi, már ott elakadt a dolog, hogy "lakás elhagyása nem az erősségem", mindenre megvolt a kifogás. Ugyanakkor, már ismerkedés kezdetén írta a lányoknak, hogy "ő féltékeny típus", már első beszélgetésben elkezdte ecsetelni: milyen öltözködést nem fog megengedni nekik, ha összejönnének.

Beszélgetésben is lehet hibázni, beszélgetést elkezdeni és fenntartani is tudni kell.

2020. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolso, kombinalsz de a kerdezo semmi ilyesmit nem mondott...
2020. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem, de ki se fejtette, hogy mit tesz a siker érdekében és naponta van elárasztva e kategória meg az "emberek -> magány, egyedüllét" kategória is e kérdésekkel. Tucatszámra ott vannak a javaslatok és mindegyik "megvalósíthatatlan" az illető számára.
2020. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!