Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam azon hogy ronda vagyok és sosem lesz barátnőm? Megéri emiatt munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon emészt egy ideje ez a gondolat, hogy sosem fogja egy nő sem viszonozni az érzéseimet mert rondának születtem. Jelenleg olyan helyen dolgozik ahol a nők többségben vannak a férfiakhoz képest és nagyon szar érzés úgy bejárni, hogy míg más férfiakkal szívesen beszélgetnek, keresik a társaságukat, viccelődnek velük, engem levegőnek néznek, igyekeznek elkerülni, hozzám sem szólnak mert egy ocsmány nyomorult vagyok a szemükben. Keressek olyan munkahelyet ahol nem nagyon vannak nők és hátha kevésbé jut eszembe majd ez?
2021. febr. 6. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Az új melóhelyen nem leszel ronda?


Mellesleg a külső nem minden:


- [link]


- [link]

[link]

-

2021. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem annyira nem lehetsz ronda! Valoszinüleg a személyisegeddel van a baj, es nem a Nőkkel. Ezen a munkahelyváltás nem segit. Maximum a kereseted lesz magasabb
2021. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Van egy srác, se keze se lába mégis boldog családja van és emberek millióit inspirálja. Mi a különbség köztetek? Ha erre rájösz, nyertél.
2021. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem azert nem beszelgetnek veled, mert ronda vagy. A kollega-haverjaim nagy resze ferfi, es pont leszarom, hogy neznek ki, aki ronda de jofej, azzal is boven elbeszelgetek, nevetgelek.

Te szimplan nem vagy jofej, vicces, erdekes, stb valassz. Lehet tulsagosan befele fordulo vagy, vagy idegesito, buta, vagy barmi.

2021. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1

De ott nem lesz ennyi nő.


#2

Attól hogy szerinted nem vagyok annyira ronda még lehetek az.


#4

Bocsi de nem vagyok sem buta sem idegesítő (sőt mindenkivel jófej vagyok) csak ronda.

2021. febr. 6. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
hat nem tudom, mennyire vagy ronda, de olyan nincs, h valakivel CSAK azert nem beszelnek, mert ronda. ezt bebeszeled magadnak. csak kifogaskereses..
2021. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
#5 Ha ez tébyleg így van, akkor igen, erdemes melohelyet valtani. Csak azert nem jezek valakit levegőnek, mert "ronda" - Azert mert nem vicces, nem erdekes, azert már esetleg igen....
2021. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

De most nem rólad van szó hogy te kit miért nézel levegőnek.

2021. febr. 6. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el, nem azért nem beszélnek veled mert nem nézel ki jól.

A személyiségedből áradhat ez amit te beképzeltél magadnak.

2021. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

#8 "De most nem rólad van szó hogy te kit miért nézel levegőnek."


Akkor mi a p*csáért az internet népét kérdezed??


Kérdezd akkor a kollegaid.

Fenti kijelentésből gyanitom, hogy a gond nálad van!

De ha mégsem, akkor tényleg a kollégáid a kretének! Eleve nem is értem...Ha egy kollégámmalnem akarok összejönni, akkor főleg mind1 hogy néz ki, tudjak vele eldolgozni, meg esetleg KV/cigi/konyhai pletykaközpontban csacsogni. Ez nem külső függvénye. Márpedig jobb helyeken nem a kinezet számit, hanem a "jófejség" - tök mindegy, hogy sovány magas stb.

2021. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!