Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és honnan tudhatta meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és honnan tudhatta meg egy idegen férfi a munkahelyemet egy társkereső oldalról? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Felmentem a randivonal nevű társkereső oldalra és rám írt egy fiú.. nem akartam visszaírni neki.. Aztán eltelt 2 nap és jön tőle egy újabb levél, amiben írja hogy látom vissza sem írsz,jól van erről még beszélgetni fogunk, tudom hol dolgozol és írta a munkahelyemet és a címét is.. Nagyon megijedtem azonnal töröltem onnan magam.. IP cím alapján nyomozott volna le ugyanis főleg munkahelyemen léptem be az oldalra..
2021. jan. 25. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elmebeteg állat. Egyre több ilyen van társkeresőn. Gyakorlatilag megfenyegetett.

Jól tetted, hogy törölted magad. De előtte jobb lett volna ezt az üzenetet elküldeni az oldal üzemeltetőinek, hogy ki tudják dobni.

2021. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell hozzá IP cím, nem a 2000-es évek elején élünk. Annyi mindent megoszt magáról egy átlagos ember, hogy 110 fölötti IQ-val rendelkező ember simán meg tud találni 10-ből 8 embert akár egy fotó, keresztnév, város vagy ilyenek alapján.


Amúgy meg valószínűnek tartom, hogy csak trollkodott, az ilyenek ahhoz is túl kényelmesek, hogy 2x átszálljanak egy randihelyszínhez, valószínűleg interneten éli ki magát, mert megtalált trükkösen és már azt hiszi ő a "hekker-császár"...

2021. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyre több az ilyen sztori. Az olyan is, ahol első randin lesz agresszív. Komolyan azt csodálom, hogy van még nő, aki önként regisztrál társkeresőre. Halott ügy, kivéve ha direkt elmebeteg zaklatókat szeretnél kifogni.
2021. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

3.-nak.


Na ez az! Egy nő, akinek van melója, megvan legalább az első pár foga, és minimum heti 2X megfürdik, az miért szorul netes ismerkedésre?

2021. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Elmebeteg, es egyertelmu es vitathatatlan.


Te viszont egy mondatot valaszolhattal volna, hogy bocsi, nem...

2021. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Segítek!


Hibák, amik alapján megtalálhatnak:


A vezeték és vagy keresztneved is szerepel abban az emailben, amivel regisztrálsz, esetleg azzal az emaillel lépsz fel facere, vagy a neved benne van az instaprofilodban


Googleban lehet képekre keresni, tipikus hiba, hogy azokat a képeket rakod fel, amikkel facen vagy instán is fent vagy.


Hiba még kiírni magadról bárhol, hol élsz, hol dolgozol, mikor születtél.


Aztán.. lehet csak járt ott, ahol dolgozol, megismert és rádírt, én jártam már így, hogy láttak egy buszon, és úgy írt a pasi, hogy xy járattal reggelente szoktuk együtt utazni, én meg azt se tudtam ki az, de frászt kaptam..


Egy alkalom volt még, amivel "lebuktam", egyetemen kellett magunkról honlapot készíteni és én lusta voltam törölni az enyémet, aztán szóltak, hogy héjj, minden kint van..

2021. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell üldőzési mániásnak lenni.

Esetleg ő is ott dolgozik vagy Valamilyen okból néha megfordul ott és látott.

A közelben is dolgozhat és látta többször hogy odamész reggel.

Mire megy vele hogy tudja? Megírja a főnöködnek, hogy társkeresőzöl? Mi haszna belőle?

Ha azt írja, hogy szívesen megismerne, akkor ignorálod, mivel semmi egyediség.

Sokan a facérea is kiírják a munkahelyüket. ( amit azért nem tennék, hátha a cégvezetésnek nem tetszik )

Fordítva viszont a cégvezetésnek, kollégáknak közük nincs a magán szférádhoz. Egy két idióta kollégát leszámítva nem is foglalkoznak vele.

2021. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!