Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na ezzel mi a gond lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezzel mi a gond lányok/nők?

Figyelt kérdés

Ismerkedsz a pasival.

Nálad vár, amíg te dolgozol. Kapott kulcsot.

Mire hazaérsz, ki van takarítva, elmosogatva, a hűtő teli, kaja a gázon, csak melegítened kell.

Majd a későbbiekben apró dolgok. Pl.: kocsiban új akksi, a csap nem csöpög, kutya megnyíratva, lekörmölve, bűzmirigyezve.

Na ezzel mi a fene bajotok van? Miért baj, hogy a férfi önálló, és segít, kérés nélkül? Miért baj az, hogy megold ilyen dolgokat neked/helyetted?



2021. febr. 6. 18:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És ezt nem egy nőnél tapasztaltam már!
2021. febr. 6. 18:09
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Akkor segíts ha megkér rá. Ha előre meg van beszélve. Pláne a kutyánál.

Konkrétan belemásztál az életbe kérés nélkül.

2021. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
A kisebb dolgok (segítés a takarításban, főzés) jól esik, de alapvetően szeretem megbeszélni a dolgokat. A kutyámat pláne ne vigye sehova nélkül, hogy beszélt velem. Partnert keresek, nem inast.
2021. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Lenyírtad Bozontot a megkérdezésem nélkül? Köztünk mindennek vége!
2021. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Én szoktam főzni esetleg kicsit kitakarítok a konyhában de ennyi

Sztem ismerkedés során nem jó ha túlzásba viszed


Utána már komolyabb kapcsolatban vagy házasságban úgyis robotolhatsz napestig a lakásban és csak azt kapod h nem segítesz semmiben.

2021. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Nemjó ezeknek semmi
2021. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem, az tényleg nem jó, ha az engedélyem nélkül bármit csinál a kutyámmal. Kövezz meg érte.
2021. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Az itteni nőknek semmi nem jó😄
2021. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
A kutyát esetleg meg lehet kérdezni előtte, a többivel nem értem mi a gond. Nekem ez pozitív dolog lenne. Én azt sem értem, aki ezt a privát szféra megsértésének érzi. Én biztosan nem adnék olyannak kulcsot a lakásomhoz, akinek csak a fekvést meg az ülést engedélyezem meg távollétemben a lakáson belül.
2021. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy nem élünk együtt. És amíg ez így van, az én lakásomban ne rendezkedjen kérés nélkül, a kutyámat ne intézze, mert megoldom magam. Ha megkérem és segít, rendben és nagyon jól is esik, de így ne.
2021. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!