Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a gond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond? Nem sikerül párt találnom pedig az átlagos lányokat szeretem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok magamnak párt pedig szerintem nincs gond velem maximum az hogy nem vagyok az a rámenős típus. 29éves vagyok és kezdek félni hogy egyedül maradok.

2018. dec. 25. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet a gond, hogy nem vagy elég rámenős. Gondolom nem is próbálkozol eleget. Az, hogy félévente valakinél bepróbálkozol és nem sikerül az kevés a sikerhez. Plusz szerintem rá is stresszelsz erre és az meg levágós és taszító.
2018. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szoktál próbálkozni? Vagy csak ülsz és vársz?
2018. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbálkozok persze. És mondom nem az ilyen plázapi@@@nal hanem az egyszerű átlagos lányoknal. És valamiért nem mozgatok meg bennük semmit mindig ez a válasz... Pedig kinézettel szerintem nincsen gond meg úgy a hozzálásommal a dolgokhoz.
2018. dec. 25. 18:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Eljársz szórakozni? Vagy hol szoktál ismerkedni? Milyen gyakran és hogy?
2018. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat inkabb interneten probalkozok eloben kicsit bevagyok sz@@@rva. Szorakozasbol mar kinottem. Meg ott csak a plazacsajok vannak. Néha szoktam megszolitani lanyokat az utcan de kb h@@nek neznek:(
2018. dec. 25. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát igen az nem túl jó a netes. Meg az utcai is. :D Nem csodálom, hogy hülyének néznek. :D Mondjuk ártani nem árt éppen.


Az meg, hogy be vagy sz.rva sajnos pont az, amit nagyon érezhető és visszataszító. Az is, hogy nem vagy rámenős, azaz gondolom a magabiztosságod sincs az egekben.


Amúgy nekem is hasonló problémám volt. Változtattam ezen a hozzáálláson és elkezdtem nagyon lazán venni.

2018. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. Napi kb 100 szerencsétlen szokott itt sírni, am semmit nem old meg.


2. A hetero kapcsolatokban még mindig a nő dönt 90%-ban. (Szar ügy.)


3. Ezt még mindig nektek saját magatoknak kéne megoldni.


4. Az online társkeresés tők jó, már ha nem zavar

h 10-ből 9 pasi pont ugyanezt csinálja. Mer h nincs ideje / lehetősége más módon ismerkedni.

2018. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Meg ott is probléma volt, hogy próbáltam kedvesnek, figyelmesnek és odaadó pasikának tűnni, nem pedig egy férfinak, aki határozott és tudja, hogy mit akar, nem adja fel rögtön, amibe belekezd stb.


Majd akkor legyél kedves és odaadó, ha már benne vagy a kapcsolatban.


Sokáig vártam jeleket, vagyis csodát. Hogy majd ő jelezni fog, hogy szabad a pálya. Hát előfordult, de várni a csodára luxus. Normális nő meg nem igazán fog kezdeményezni.


Meg ilyesmi gondolkodásmód, hogy: Már egyszer ráírtam, és nem ért rá, nem zavarom, úgysem jövök ezek szerint be neki.


Nem! Nyomulni kell, persze azért megvan egy határ, de azt majd érezni fogod és éreztetni fogja. (pl. letilt) :D

2018. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a tippeket akkor lehet egy kicsit magabiztosabbnak kell magam mutatni és viselkedni;) király na januártól belecsapok a lecsóba;)
2018. dec. 25. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Az biztos! Azért túlzásokba se ess! Magabiztosságot meg úgy tudsz majd ezen a téren szerezni, ha minél többet kerülsz ilyen kényelmetlen helyzetekbe. Vagy egyszerűen simán csak ismerkedj, beszélgess nőkkel, minden hátsószándék nélkül. De azt tudatosítsd, hogy nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz. És ez nem PUA-s baromság, amiről beszélek, soha nem érdekelt ez. Ez tény. ÉS ha elkezded nőkkel kényelmesebben érezni magad a kisugárzásod is változik, amit megéreznek és te is megérzed majd. Ez olyan, mint amikor az embernek barátnője van és önbizalma az egekben, akkor észreveszi több csaj, mert sokkal jobb a kisugárzása és vonzóbb.
2018. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!