Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz olyat találni aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyat találni aki legalább egy különálló albérlettel rendelkezik és elérhető?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Mert te nem vagy egy szépseg. Finoman szólva.
2021. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Mert azokat már lefoglalták 😀

Én is így jártam.

31N

2021. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Neked miért nincs különálló albérleted?
2021. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Én már 3x költöztem albérlet majd haza majd albérlet és ezt 3x


De túl sok pénzkidobás főleg egyedül. Közösen elmennék.

2021. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Azért mucikám, mert ebben az országban nem gazdag a legtöbb ember és egyedül egy budapesti albérlet fenntartása nem olcsó, tudod drága:'(


Figyelj muci, sok ember annak örül, ha van hol laknia és nem feltétlen akar a hónap végén éhezni, csakhogy te feljárj alkalmanként dugni hozzá, tudod. olyan gonoszok jaaaaj csunya pasi juuuj brühühü:'(

2021. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
#14: "ebben az országban nem gazdag a legtöbb ember". Na látod, ez éppen úgy vonatkozik a férfiakra is, szóval akkor ezen az alapon a férfiaktól sem kell elvárni, hogy legyen önálló albérlete. "egyedül egy budapesti albérlet fenntartása nem olcsó". Megsúgom, vidéki városokban ugyanez a helyzet, főleg ha mondjuk nem sokkal keresel többet a minimálbértől. De ha még mondjuk 200 vagy 300 fölött is van a nettód, az önálló albérlet fenntartására akkor is elmegy vagy havi 150, még egy vidéki városban is. Ehhez hozzájön a kaja, az alapvető tisztálkodási szerek, az esetleges utazás, és még semmilyen "luxusra" sem költöttél, nem vettél ruhát, nem mentél el kikapcsolódni, nem vettél egy könyvet. "nem feltétlen akar a hónap végén éhezni, csakhogy te feljárj alkalmanként dugni hozzá". Viszont akkor a férfi éhezzen, ha egy nő akar vele dugni?
2021. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

kertes házam van, saját autóm. Tehermentes. Egesz jó munkám. Külsőre magassagom picit átlag alatti, de a testem picit átlag feletti. Helyes arc, de nem túl férfias. Alapvetően laza, humoros ttermészetem van, de kello szigort, komolyságot is tudok alkalmazni, ha a helyzet úgy kívánja.


Környezetemben nem nagyon van egyedülálló nő, aki nem cigány és nem túlsúlyos mint állat. Neten nem tudok ismerkedni, élőben megy csak. Sajnos vagy nem sajnos akiket az utóbbi időben megkedveltem 8-10 évvel idősebbek nálam és kapcsolatuk van évek óta szóval kapcsolati szempontból kilove.

2021. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Ja, nem tarskeresesi szempontból írtam a válaszomat, hanem azért mert vannak olyan férfiak akik egyedülállók és van egzisztenciájuk. Én egy példa vagyok erre.
2021. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

látom megsértettem a valóságban élő királykisasszonyokat, akik a szülői ház ablakából kiáltják 40 évesen, hogy "Herceeeg, hol vagy? Nekem is jár az albérlet, annyit szenvedtem már"


XD

2021. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 moozygoo ***** válasza:
77%

Én épp azért dolgozom, és csak az lebeg a szemem előtt, hogy pár év múlva összejöjjön a saját lakásom.

Na most ha meglesz, és a magadfajta mentalitású hölgyek fognak csak megkörnyékezni, akkor is inkább egyedül leszek.

Ne haragudj, de ebből a kérdésből csak az jön le, hogy te csak a máni meg a vagyon miatt jönnél össze valakivel...

2021. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!