Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak így abbamaradt a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak így abbamaradt a beszélgetés? Miért?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok kiakadva meg sejtésem is van csak kívancsi vagyok mások véleményére.


Szóval beszélgettem egy kicsit egy sráccal tinderen. Ő írt rám, a captionnel kapcsolatban. Úgy tűnt van közös érdeklődési kör. Szimpinek is tűnt. Beszélgettünk kicsit, majd kérdeztem valami tök átlagosat, erre nem valaszolt.


Gondoltam dolga van v ilyesmi. Masnap se. Már 2 napja. Mondom oké, nem akadok ki, nem is ismerem, egy idegen tehat annyira nem izgat, csak érdekel. Átlagos srác.


Arra gondolnék hogy nyilvan több lánnyal is beszélget és valaki jobban érdekelte.


Mi lehet az oka ha valaki kevés de amúgy jó beszélgetés után csak úgy nem ír vissza? (Új dolog nekem ez a tinder).

Főleg hogy semmi i diszkrétet nem kérdeztem.


2021. febr. 7. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Pont az, más érdekesebb, abba feccol energiát. Ha az nem jön be és te jössz a sorban, akkor fog írni.
2021. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talált nálad jobbat, szebbet, izgalmasabbat, unta a kérdéseidet.


A nők is ugyan ezt játszák a férfiakkal, csak 10x szorzóval. Ha egy héten küldök 20 első üzenetet (igen, profil alapján, nem ctrl+c ctrl+v sablon) akkor arra jön 6-8 válasz, abból beszélgetés közben lekopik 5-8.

A rossz, amikor randizol valakivel, jól érzitek magatokat, ő is azt mondja, szeretne találkozni többször, hiteget további 2 hétig üzenetben, hogy most neki miért nem jó éppen, aztán ghostol szó nélkül. GERINCTELENEK AZ EMBEREK. És a társkeresésben a nők vannak előnyben, így itt inkább ez rájuk jellemző.

2021. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a nők ezt rendszeresen eljátsszák. Amúgy az emberek érdeklődése keddtől szerdáig tart, főleg netes beszélgetés, ismerkedés esetén, arról meg már nem is beszélek, hogy rendszerint felszínesek, és azt hiszik, hogy kb. két mondat után már kiismertek. Plusz mivel rajtad kívül még x másik emberrel is beszélgetnek, egy idő után elkezdenek hanyagolni, ha úgy vélik, hogy van, aki "jobb" nálad. Egyébként örülj annak, hogy most lépett le, nem pedig akkor, amikor már kezdtek volna kialakulni az érzelmeid. Én sajnos sokszor megszívtam már, mert elkezdtem többet érezni, aztán meg jött a feketeleves. Úgyhogy azóta megpróbálom értékelni azt, ha valaki hamar eltűnik, legalább nem kell sok időt és energiát pazarolnom egy ilyen emberre.
2021. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De hiszen leirtad fentebb. Teljesen lenyegtelen, mi volt a kerdesed. Odebballt.
2021. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt velem is sok lány eljátszotta. Az idegesített, hogy az egyik nap tök jól elbeszélgetünk, a másik nap már kezd egyre kevesebbet írni és végül eltűnik.

Nem értem az emberek, hogyan akarnak egy tartósabb kapcsolatot kialakítani ha mohón mindig az adott pillanatban levő legjobb társaságot válasszák.

2021. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Talált nálad jobbat, szebbet, izgalmasabbat, unta a kérdéseidet." ez nem jogositja fel erre hogy csak ugy eltünjön attól még.
2021. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3: Nem mondasz rosszat, és többekre valóban ez jellemző, de én például azért sem beszélgetek mindennap, mert egyrészt nincs kedvem mindig szórakoztatni a másik felet, kérdezgetni, beszélgetni vele. Másrészt van életem, és néha estére kimerülök, úgy nem vagyok jó társaság. Ugyanakkor már egyszer megkaptam, hogy túlságosan ragaszkodó vagyok, mert érdeklődöm, és nem akarom, hogy ragacsnak gondoljanak. Teret kell hagyni egymásnak.
2021. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ennél már csak az a rosszabb, amikor benned kezdenek kialakulni az érzelmek, de a nő egyik napról a másikra, bármiféle előjel vagy ok nélkül lelép, úgy, hogy egyik nap még minden oké, másnap meg már nyoma sincs az illetőnek.
2021. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8#: Ezért nem szoktam erőltetni az ismerkedést. Kedvesen, nyíltan beszélgetek. Ha valaki akar valamit tőlem azt ha akarnám is nehezen tudnám lerázni.
2021. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!