Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen normális ha tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen normális ha tartok a kb 24-28 körüli nőktől, mert félek olyanokat várnak el amit nem tudok nyújtani? Mit tudnék ezzel a gondolattal kezdeni? Jól látom ezt?

Figyelt kérdés

24 évesen kezdtem az egyetemet, mert akkorra jöttem rá mit akarok csinálni igazán. Piacképes szakon tanulok, jövőre végzek. Előtte pár évet dolgoztam már felnőttként teljes állásban. Külföldön is dolgoztam/éltem. 19 éves korom óta külön élek a szüleimtől, az utóbbi pár évben már teljesen magamat tartom el. Van 4 millió forint félretett pénzem főleg még a külföldi munkából, nem egyik hónapról a másikra élek. Nincs kocsim, jogsim van és albérleti szobában élek.


Ami zavar, hogy félek a korombeli nők már azt várják el hogy legyen állandó munkahelyem, haladjak a ranglétrán felfelé, stb. Úgy érzem sok hozzám hasonló korú nő nem fogadna el, mert még első sorban diák vagyok. Igen az utóbbi 4 évben is minden nyarat végig dolgoztam és évközben is vállalok kisebb diákmunkákat, de az nem ugyanaz, mintha már a szakmámban dolgoznék és haladnék felfelé a ranglétrán. Nincs havi fix fizetésem, bevételem. Ismerkedéskor pedig egy 21 éves csaj sokkal ritkábban hozza fel a munkát, jövőt, pénzt, mint egy 26 éves és olyankor én sem stresszelek ezen. Volt nő aki ismerkedéskor kérdezte, hogy miért nem dolgozom állandóan részmunkaidőben a suli mellett, de ismerkedéskor nyilván nem mondom, hogy amúgy van pár millióm félretéve, nem vagyok full csöves nulla forint félretett pénzzel.


2021. febr. 8. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne feltétlen kor alapján válassz! Inkább az érdeklődési kör és környezeted alapján keress vagy csak figyelj. Ha 20-24 éves egyetemista lányok vannak körülötted akkor velük.


Én diplomás 30 feletti nő vagyok és semmi kivetni valót nem látok a jelenlegi életedben. Haladj a célod felé, de azt lásd be: ha a korodbeli nők már fészket akarnak rakni, akkor kár velük erőltetni az ismerkedést. Később kezded az egyetemet, tudod fizetni (mondjuk ha adhatok egy pro tipet: minél előbb menj el gyakornoknak! Most a covid miatt minden felsőoktatási intézményben online oktatás van, tehát otthonról tudsz tanulni, és a papír mellé 50%-ban számít a gyakorlati év is, ha az nincs frissdiplomásként egy roggyant gazdaságba nem fognak utánad kapkodni) akkor haladj csak a célod felé! Sőt ha gyakornoki állás nem fér bele a csajozás, akkor hagyd azr is és koncentrálj egy dologra!


Sok sikert a tanulmányaidhoz!

2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
10-dehogy érnek a csajok korán. Felnőttnek akarni látszani és felnőttnek lenni 2 dolog.
2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 Sot a nok sosem nonek fel...


[link]

2021. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy korán érnek. Azt mondtam, hogy a férfiak érnek meg később a családalapítás gondolatára. :)
2021. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek célja a "ranglétra", nekem sem 30 feletti férfiként. Stabil munkahely amiből megélek, nekem ez elég. Nem akarok senki főnöke lenni, "ranglétrázni" meg pláne nem. Nem kell másik munkakör, plusz felelősség, stb. Szeretem amit csinálok és szeretném sokáig csinálni. Ez manapság miért ritka?
2021. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

1. Köszi!


2. "A munka nem csak a pénzről szól hanem felelősség vállalásról, önállóságról, tapasztalat szerzésről. Ezekről ezek szerint te még nem tudsz semmit."

"másrészt fel tud mutatni néhány év értelmes munkát és tapasztalatot."

Te miért nem olvastad el amit írtam? Hogy vagy képes úgy válaszolni egy kérdésre, hogy el sem olvasod? Dolgoztam már felnőttként kb 4 évet, 24 éves korom előtt. Nem fejtettem ki, de szerinted érettségi és 24 éves korom közt mit csináltam? Érettségi után 1 évet jártam egyetemre, de az a szak nem tetszett és ott hagytam. Aztán úgy voltam vele, hogy amíg nem találom ki mit akarok csinálni komolyan, addig elmentem dolgozni, világot látni. Dolgoztam külföldön is, de itthon is pár számomra érdekes, izgalmas, jobban fizető munkában.


"fenn tudja magát tartani egy külön lakásban"

Ha valaki huszonévesen keres már vagy 400 ezret, vagy elveri a fizetése 2/3-át albérletre. Szerinted ez hány százalék? Még az miatt aggódom a legkevésbé hogy albérleti szobában lakom, az tudom hogy önmagában egy huszonéves srácnál sok nőt nem zavar.


5. Arra nem szorulok rá anyagilag, hogy munkát vállaljak a suli mellett. A szakmában pedig nem lehet dolgozni papír nélkül, maximum gyakornokként heti 40 órában havi 100 ezer forintért, de akkor pedig időm nem lenne semmi tanulni. Inkább a sulit csinálom normálisan. De egyébként ez az én saját döntésem, hogy nem dolgozom tanév közben. Próbáltam és nehéz volt és most is látom azokat a szaktársaimat, akiknek muszáj anyagi okokból dolgozni a suli mellett, hogy milyen nehéz nekik.


Többéves kapcsolatom tizenévesen és 20-22 évesen volt legutoljára. Azok jól működtek. Aztán jó pár év utazógatós, "instabil" életem volt amibe nem fért bele kapcsolat, de akkor is voltak csajok az életemben. Most az utóbbi pár évben is volt pár nő, de ezek sem kapcsolatok voltak. Értem amit mondani akarsz, de éltem már párkapcsolatban és ilyen tekintetben nincs gond a személyiségemmel.


6. Köszi! Igen tudom hogy nem minden nő egyforma és biztos van aki elfogadó lenne, csak értek már rossz tapasztalatok, amik megmaradtak.


7. Ha tetszik egy nő, akkor részemről szívesen ismerkednék vele akkor is ha 20 éves, akkor is ha 25. Nem párkapcsolatban, de voltam már párszor tőlem idősebb nőkkel is. De értem amit mondasz.


8. Köszi!


9. Áhh köszi, inkább passzolom az informatikus haveromnak, aki velem egykorú és már nettó 500-at keres.


10. Köszönöm a választ! Abszolút logikus amit mondasz. Valahogy nekem is ez szokott eszembe jutni, hogy egy 27 éves nő mellé nem én illek 27 évesen, hanem mondjuk egy 30-35 éves férfi inkább.


11. Köszi! A te válaszod is olyan jó volt, mint a 10-esé.


15. Nekem sajnos még az is előttem van, hogy legyen egy stabil, jobban fizető munkahelyem havi fix fizetéssel. 27 évesen ezt érzem gáznak, de ahogy írtam ez azért van mert későn kezdtem az egyetemet.

2021. febr. 8. 21:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!