Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen normális ha tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen normális ha tartok a kb 24-28 körüli nőktől, mert félek olyanokat várnak el amit nem tudok nyújtani? Mit tudnék ezzel a gondolattal kezdeni? Jól látom ezt?

Figyelt kérdés

24 évesen kezdtem az egyetemet, mert akkorra jöttem rá mit akarok csinálni igazán. Piacképes szakon tanulok, jövőre végzek. Előtte pár évet dolgoztam már felnőttként teljes állásban. Külföldön is dolgoztam/éltem. 19 éves korom óta külön élek a szüleimtől, az utóbbi pár évben már teljesen magamat tartom el. Van 4 millió forint félretett pénzem főleg még a külföldi munkából, nem egyik hónapról a másikra élek. Nincs kocsim, jogsim van és albérleti szobában élek.


Ami zavar, hogy félek a korombeli nők már azt várják el hogy legyen állandó munkahelyem, haladjak a ranglétrán felfelé, stb. Úgy érzem sok hozzám hasonló korú nő nem fogadna el, mert még első sorban diák vagyok. Igen az utóbbi 4 évben is minden nyarat végig dolgoztam és évközben is vállalok kisebb diákmunkákat, de az nem ugyanaz, mintha már a szakmámban dolgoznék és haladnék felfelé a ranglétrán. Nincs havi fix fizetésem, bevételem. Ismerkedéskor pedig egy 21 éves csaj sokkal ritkábban hozza fel a munkát, jövőt, pénzt, mint egy 26 éves és olyankor én sem stresszelek ezen. Volt nő aki ismerkedéskor kérdezte, hogy miért nem dolgozom állandóan részmunkaidőben a suli mellett, de ismerkedéskor nyilván nem mondom, hogy amúgy van pár millióm félretéve, nem vagyok full csöves nulla forint félretett pénzzel.


2021. febr. 8. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a mai ilyen korú férfiakhoz képest teljesen versenyképes vagy 😉
2021. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

A munka nem csak a pénzről szól hanem felelősség vállalásról, önállóságról, tapasztalat szerzésről. Ezekről ezek szerint te még nem tudsz semmit.

Egy 27 éves nőnek már egy olyan pasi kell aki nem otthon lebzsel vagy jobb esetben vizsgaidőszaka van hanem aki egyrészt önállóan fenn tudja magát tartani egy külön lakásban... másrészt fel tud mutatni néhány év értelmes munkát és tapasztalatot.


Szerintem maradj a 21-eseknél akik azt sem tudják, merre az előre.

2021. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
25 feletti nők már elég gázosak. A fiatal bájuk sehol, és egyre több dologba ugatnak bele, és elégedetlenkednek. 25 alatt keresgél minden értelmes férfi, tedd te is ezt!
2021. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Fiatal báj= sipítozós hangon hülyeségeket beszélni haspólóban


Beleugatás = nem bólogatnak úgy, mint a kocsiban a bólogatós kutya


Elégedetlenkedés = szeretnének feljebb jutni és nem úgy élni, mint egy here


Lesz ez még úgysem, apukám

2021. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
27 evesen mi akadalyoz meg abban, hogy ne munka mellett csinald az egyetemet, ami voltakeppen egy BSC diplomat ad? DE a fo problemat nem is ebben latom. Nem irtal a korabbi kapcsolataidrol, azok hogyan mukodtek? Mert ha eddig nem volt semmi, akkor nem az elvarasok miatt vagy koron kivul, hanem az altalad kitalalt elvarasoknak nem felelsz meg.
2021. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Nos, a 25 év fölöttieket mocskolókat le kell hangolnom, szerintem teljesen rendben vagy, kérdező. Ha szingli csaj lennék, nem találnék ebben kivetnivalót. A vőlegényem is hasonló volt annak idején (4 éve), mikor megismertem. És nem zavart, hogy nekem máshogy alakult az életem és emiatt kicsit előrébb jártam. Együtt így is klasszak vagyunk és ez a fontos, hogy tudjunk összedolgozni és ne húzzuk le egymást.


28N

2021. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
A helyedben en is inkabb az egyetemista csajokat hajtanam, minek mennel ra nagy igenyekkel rendelkezo oregebb nokre?
2021. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Semmit, nem probléma ez. Ismerkedj fiatalabb lányokkal. Tovább lesz fiatal feleséged, örülj neki. :D
2021. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Figyi! Amelyik csajjal nem bírsz, passzold át nekem!
2021. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerintem ez így van rendjén. Mostmár régóta figyelgetem a baráti társaságunk alakulását és egyértelműen azt látom, hogy azok a kapcsolatok működnek jól jellemzően, ahol a férfi az idősebb.

A férfiak a mai világban kicsit később érő típusok. Míg egy 28 éves nő már nyugalomra és családra vágyik általában, addig egy férfi többnyire még nagyon messze van ettől a gondolattól. Ezt mondjuk a te példád is jól mutatja.

Nyilván ez egy óriási általánosítás, de szerintem nincsen semmi baj azzal, ha a 3-4-5 évvel fiatalabb korosztályban nézelődsz. A csajok is a 3-4-5 évvel idősebb korosztályban nézelődnek szívesen.

2021. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!