Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves lánnyal ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lánnyal ismerkedni? Kész katasztrófa volt.

Figyelt kérdés

Pizsomába fekszik a barátnője mellett, kifogások keresése mellett akar ismerkedni. Egyszerűen iszonyatosan tudatlan, idegesítő, gyerekfejű egyén.

Életem folyamán mindig azt tapasztaltam, hogy ez a női korosztály megbízhatatlan, 12 éves szinten áll. Ettől boldogságot, kapcsolatot várni még egy éjszakára sem lehet, nem hogy komolyabban. Nagyon, nagyon gyerekek még.


2021. febr. 9. 18:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnője ágyában fetrengő "pizsomás" 20 éves nagyon beleégett az agyadba, már szombaton is itt szidtad, csak azt a kérdésedet talán törölték :D :D
2021. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, én sok huszonéves lányt ismertem meg az egyetem alatt, a döntő többség igen is értelmes lány volt célokkal. Persze voltak parti ribik is, kb az első 2 vizsgaidőszakig.
2021. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
10-es: ha valaki nem alkalmas arra, hogy felnőtt emberként viselkedjen , akkor ne ismerkedjen,
2021. febr. 9. 19:09
 14/28 anonim ***** válasza:
98%

"Pizsomába"

"Ez miatt"

Szerintem te inkább egy nyelvtankönyvvel ismerkedj.

A kritizálás már nagyon megy. Más szemében szálkát is, ugye? Miért ne tölthetné az egész napot a barátnőjével? Szerintem jobban jár, mint ha veled töltené, aki ilyen véleménnyel vagy róla.

2021. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy jobb a gyakoris hisztijeiddel, sőt
2021. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Hát te elég szüklátókörű vagy. 20 vagyok és biztos van olyan is akiről te írsz, de ez durva általánosítas aminek aligha van alapja.


Egyetemre járok, jól is megy nem hinném hogy, egy 12 éves szintjén állnék. Sőt mindig olyan visszajelzéseket kapok, akár személyesen, akár ha itt beszelgetek valakivel hogy idősebbnek gondolnak, vagy ha nem, akkor a gondolkodásmódom miatt én vagyok a társaság "anyja"


Nem tudom miért viselkedik úgy egy csomó ember, mintha a személyiség vagy fekete vagy fehér lenne.


Mintha egy 20 éves ne gondolkodhatna komolyan csak mert pl szeret elmenni a barátaival szórakozni is. Mintha az ész, érettség és a szórakozás ne férne meg egymás mellett.


Ha keresi a kifogásokat akkor VELED nem akar ismerkedni. De ez meg nem kor függvénye.

2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

Én is gyerek voltam még fejben annyi idősen, mégis 21 évesen jöttem össze a párommal, akivel azóta is együtt vagyok (ennek már 8 éve).

Ki a francnak képzeled te magad, hogy itt pattogj, hogy ne ismerkedjenek?

Azt vágod, hogy az érettség a tapasztalatokból adódik? :)

2021. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván trollkodás a kérdés, egyszerűen senki sem lehet ekkora gyökér.
2021. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Milyen pizsije volt?

Legalább mutatott valamit?

2021. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
16: Nem érted te ezt. Gyerek még.
2021. febr. 9. 19:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!