Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves lánnyal ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lánnyal ismerkedni? Kész katasztrófa volt.

Figyelt kérdés

Pizsomába fekszik a barátnője mellett, kifogások keresése mellett akar ismerkedni. Egyszerűen iszonyatosan tudatlan, idegesítő, gyerekfejű egyén.

Életem folyamán mindig azt tapasztaltam, hogy ez a női korosztály megbízhatatlan, 12 éves szinten áll. Ettől boldogságot, kapcsolatot várni még egy éjszakára sem lehet, nem hogy komolyabban. Nagyon, nagyon gyerekek még.


2021. febr. 9. 18:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
"Életem folyamán mindig azt tapasztaltam, hogy ez a női korosztály megbízhatatlan, 12 éves szinten áll." Hmmm, akkor miért is ismerkedsz ezzel a korosztállyal?
2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy mindegyik ilyen agyatlan. Jobban mondva bíztam benne, hogy belőlük is van normális.
2021. febr. 9. 18:03
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Semmi gond! Majd mi, FÉRFIAK, dugjuk őket helyetted is.
2021. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Az,hogy te csak ilyen felfogásúakat találtál,nem azt jelenti,hogy nincs normális. Gondolom nem többszáz 20-on évesről van tapasztalatod.
2021. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Majd ha lesz időm, megsajnállak. 😀

Tudod, zsák a foltját... Valószínűleg oka van, ha csak ilyeneket vonzol be. Te sem lehetsz valami bölcs, ha így általánosítasz.


Ui. Mi a gond azzal, hogy pizsamábaN fekszik? Miért, miben feküdjön?

2021. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Több lány ismerősöm 20 körüli és normálisak. Ha csak megbízhatatlanokat találsz, kezdj el kételkedni párkeresési tudásodban.
2021. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2021. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Jaj jaj szidjuk a nőket megint, nem unalmas még kicsit sem. Menjél ismerkedj sündisznókkal, az való neked.
2021. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

5/6: Hát mondjuk ne maradjon a barátnője mellett és ez miatt halassza el a hangos beszédet, mert a barátnője pár nap múlva megy el a barátjához é addig szeretne vele lenni. Találkoztak nappal, este lehet haza ballagni, hogy tudja folytatni , amit kell. Vagy különben ne ismerkedjen.


6/6: Inkább a sok 20 éves lány, aki nem nőtt fel, az ne akarjon ismerkedni.

2021. febr. 9. 18:42
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Majd pont te fogod megmondani, hogy ki mikor hova menjen, meg ismerkedjen-e egyáltalán. Szánalmas vagy.
2021. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!