Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Randivonalra megéri előfizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randivonalra megéri előfizetni?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már, hogy a nők nem válaszolnak a levelekre illetve az automatikus előfizetés miatt nehéz azt lemondani és így fölöslegesen fizet az ember.

38 éves veszprémi férfi vagyok.



2021. febr. 9. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, lemondassal nem volt gond, minden teljesen egyertelmuen le van irva. Ugyanugy mukodik, mint a Spotify: ha nem mondod, hogy nem kered, akkor levonjak a kovetkezo havit is.


Ha ezt mindenkeppen el akarod kerulni, akkor akar amint kifizetted az elso osszeget, azonnal le is mondhatod, mert amit kifizettel idot, az megmarad.

En "bennhagytam" 2 hetet, mert annyira elment a kedvem tole, hogy fogtam magam es toroltem a profilomat.


Remelem neked nagyobb sikered lesz!

2021. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Fölregisztráltam és rengeteg nő van fenn. Egyik szebb mint a másik. Valamint van fenn jó néhány kép nélküli is. Szinte hihetetlen menyi facér nő van a közelemben és én egyiküket sem ismerem.

Én komoly kapcsolatra gondoltam de természetesen semmi jónak az elrontója nem vagyok. :)

Úgy gondolom inkább keresek valami ingyenes társkeresőt mert ez nekem kicsit gyanús. Nem a pénzt sajnálom, hanem az időmet.

Szerintetek jól teszem?

2021. febr. 17. 00:44
 13/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ne legyel mar ennyire tutyimutyi!!!!!


Dontsd el, hogy egy probat meger-e 6-8 ezer forint, amibol 3 honapra elofizetsz. En ugy voltam vele, hogy ennel sokkal tobb penzt sokkal nagyobb hulyesegekre is elkoltottem mar, ugyhogy kiprobaltam.


De ez a lamentalas, amit itt csinalsz mar kezd egy picit kabareba illo lenni.

Ha mar idorol beszelsz, akkor az ingyenesen nem ugyanaz az ido fog eltelni, mint a fizetoson? :D


Regisztralj, es kezdj el keresni, uzeneteket irni, randikat szervezni, ne pedig itt vergodj, hogy jaj most akkor fizessek-e vagy ne? Szerinteteeeeek?

Ra dizni is majd mi menjunk el helyetted?


Szedd ossze magad!

2021. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!