Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Randivonalra megéri előfizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randivonalra megéri előfizetni?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már, hogy a nők nem válaszolnak a levelekre illetve az automatikus előfizetés miatt nehéz azt lemondani és így fölöslegesen fizet az ember.

38 éves veszprémi férfi vagyok.



2021. febr. 9. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Megéri előfizetni
Nem éri meg előfizetni.
max 1 hónapra
max 3 hónapra
menekülj az oldalról.
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lemondani egyszerű, viszont 1 hónap előfizetés alatt egyetlen nőt sikerült megismernem, aki szimpatikus külsőleg és belsőleg is. Kevesen vannak és ugyanolyan nehéz nőkkel beszélgetni, mint Tinderen vagy Badoon, amelyek ingyenesek.
2021. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Vajon milyen elvárásaid vannak? Gyermektelent keresel vagy gyerekes is jöhet?


Minden ettől függ, hogy mennyire lesz sikered. egy volt félévre előfizető

2021. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor éri meg, ha munkaként kezeled.. minden nap feljársz és körmölöd a leveleket.


Én előfizettem 2*3 hónapra.. ezalatt kb senki nem nézte meg az adatlapomat.

2021. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen próbát megér, mondjuk 2-3 hónapot de valóban úgy érdemes csinálni, ahogyan az utolsó írta.


Amire édemes felkészülni:

- nagyon kevés válasz (tényleg nagyon kevés, száz megírt levélből kb 10)

- ha van is válasz, sosem tudhatod, mikor tűnnek el szó nélkül

- még a megbeszélt randin is képesek nem megjelenni majd utána soha nem válaszolni

- sokan csak szórakozásból vannak fenn, nem komoly kapcsolatot keresnek


Ezeket meg kell tudni tanulni lerázni magadról, ugyanis egy társkeresőn többszörös férfitöbblet van, szóval simán lehet, hogy jót beszélgetsz, aztán jön egy helyesebb férfi, aki ráír és te ejtve leszel.


Pár nap után érdemes találkozót kérni, nincs értelme írogatni hetekig. Főleg, hogy a találkozó előli húzódozás önmagában jel a komolytalanságra.


Ami fontos: próbáld meg nem elhinni, hogy te vagy a szar, ha nincs sikered, mert ezek az online felületek kiválóan alkalmasak arra, hogy egy férfi önbizalmát lenullázzák.


Mindezek ellenére sok sikert kívánok neked, tudod, ha a szarra készülsz akkor még az átlagos is kellemes meglepetés lesz :D

2021. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
58%
Nekem bevált. Több randim is volt onnan. Csak tudni kell kezelni, és írni a nőknek. A Badoo és a Twoo is jó, de igazi mélyvíz. Csak tapasztaltaknak való.
2021. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem fizetnék egyik társkeresőre sem.Amúgy létezik még randivonal?Én kb 3 éve töröltem magam róla,túl nagy volt a pangás és amit észrevettem,hogy kevés nő volt online-ba ott.Ha jól emlékszem,levelet is úgy tud írni az ember,ha előfizet.Számomra az sem volt túl szimpi.Szerintem az az oldal a 2000-es évek elején lehetett népszerű.Ki regisztrál manapság oda?
2021. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfizettem, semmi értelme nem volt, mert nincs a korosztályomból nő ott


Én huszas korosztály vagyok és ott a nők 90%-ka 40-50-60 as korosztály. De egy próbát megért.

Viszont vigyázz, mert sunyin meg fogják újítani ha nem mondod le.

2021. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ettől a sunyi megújítástól tartók én is.

Valamint, hogy állítólag a nők 90%-a nem válaszol a levelekre.

A maradék 10%-ból, 9% bunkón elutasítja a jó szándékú férfit és a maradék 1% az akivel talán lesz valami.

2021. febr. 11. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Bunko elutasitassal en nem talalkoztam, az eltunedezes mar annal altalanosabb.


Azert ha jol megvalogatod, kinek irsz, bunko valaszra nem kell szamitani.

2021. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9/9 Az automatikus megújítást könnyen lemondtad?
2021. febr. 14. 20:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!