Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megijeszt a helyzet hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijeszt a helyzet hogy nem lesz normális kapcsolatom? Hogyan tudok túllépni az ex által okozott sérelmeken?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit elveszve érzem magam. Volt egy első kapcsolatom, 5,5 évig tartott - kb úgy bíztam az exemben mint pl. egy testvérben, nagyon egymásra voltunk hangolódva stb, de évek alatt fokozatosan leromlott a dolog, és átfordult olyan irányba hogy az ő boldogsága a lényeg, leszólta a dolgaim, fokozattal kiszipolyozott - így utólag felismerve nagy eséllyel ő nárcisztikus személyiségzavaros. Az összeköltözés előtt álltunk már a lakásvásárlás volt, és egyszer csak egyik napról a másikra dobott, hogy nem szeret, nem boldog velem és már más a női ideálja mint ami én vagyok. Szégyellem magam de kvázi könyörögtem hogy beszéljük át, meg hogy bizonyos dolgokban szívesen változom, de csak fogta és hazahozta a cuccaimat- kb terhes volt neki hogy a dologról beszélünk. Köztük lefikázta hogy zavarja hogy nem laza az öltözködési stílusom hanem inkább elegáns, és hogy én mennyire nem nyűgözöm már le őt , amikor én mindig igyekeztem, meg főztem, szép fehérnemű akármi - sőt én voltam mindig a kapcsolat alatt aki jobban nyomatta a közös programokat, de ő ink a társaságával szeretett lenni. Teljesen megváltozott lassan az évek alatt olyan szinten hogy fájt számomra hogy ilyen emberré vált- ilyen lenézővé vagy nem tudom. Mind1 a lényeg hogy letagadta hogy más nő van a dologban, de ahogy szakítottunk összejött egy volt munkatársnőjével és ez is tökre fájt hogy 5,5 év után egy hónapnyi gyászt sem kaptam, ennyit jelentettem neki, azok után hogy rengeteg szarságon keresztülmentem vele (nagyszülei gondozása, őt is kísértem mindig kórházba ha kellett mert voltak bajai stb) tehát azt érzem hogy emberileg sem voltam vele szar, és ilyen unkorrekt szakítást érdemeltem.

Köztük hozzá tette hogy rám nincs miért büszkének lennie- holott egyetemre járok, jó munkahelyem van és vannak céljaim tehát nem is értem. Teljesen lerombolta az önbecsülésem - 1szer már szakított velem, meg most is a vége fele éreztem hogy ez lesz mert rengeteget bántott szavakkal- tehát már a végére én is kiszerettem belőle. Érzelmileg túl vagyok rajta, ennek már 10 hónapja, próbáltam ismerkedni így tinderezgetni meg ilyenek, de csupa hülye srácba botlok vagy nem normálisba, élőben meg alig van lehetőség..de ha még nem lenne karantén vagy covid akkor is kevés lenne, szerintem manapság nem divat ez az élőben leszólítalak téma, pláne a baráti köröm is csak lányokból áll, kevés az esély házibulin vagy más körből megismerni valakit.

Kicsit elszorult a szívem mert most azt érzem 5,5 év hiába való volt, minek voltak egy ilyen ember mellett ennyi évet, ha semmi építőt hozzám sem adott a dolog, és végül elváltak útjaink..tudom hogy házasságok is mennek tönkre de egyszerűen dühít hogy a fiatal éveimből vett el az exem ennyi évet, kb a semmiért. Nem bánom hogy jártunk csak ne tartott volna eddig. És nagyon nehéz találni normális férfit, apajelöltet stb. Tudom 25 vagyok, és "ráérek" de úgy képzeltem el hogy 30-ra azért megtalálom az igazit vagy akivel lehet közös életet építeni de ez megrémít hogy a 0-ról kezdjem el valakivel megint.. pláne hogy nem vagyok az a könnyen bárkibe belesek típus. Nagyon hiányzik az exemmel azaz idő amikor még normális és szerethető ember volt, de sajnos tudom hogy ő már nem az aki volt és ezt is nehéz elfogadni hogy ez ilyen csúnyán alakult.

Ismerőseim körében rengeteg eljegyzés, esküvő van, nővéremet is, meg munkatársaimat is sorban jegyzik el és összeszorul a gyomrom hogy mivan ha velem ez nem történik meg.. vagy megint így járok? Hogy legyek újra bizalmas? Meg ez a tinder /online ismerkedés is csak kiábrándító.

Meg tökre tartok tőle hogy egyik munkatársnőm is mondta hogy 40-es barátnői vannak akik még mindig nem találták meg az igazit, és folyamat társkeresőznek, de nem akarok ilyen sorsra jutni. Férjhez szeretnék menni, családot..

Tehát van ez a dolog hogy egy rossz ex után egy jó kapcsolat jön, de mi a helyzet ezekkel a 40-es hölgyekkel? Ezek szerint mégsincs az hogy mindenkinek meg van írva a nagy Ő nem?


Amúgy kérnék mindenkit hogy ne írjon rám ismerkedési célzattal nem erre irányul a kérdés.


25L


2021. febr. 9. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

"Amúgy kérnék mindenkit hogy ne írjon rám ismerkedési célzattal nem erre irányul a kérdés"


Epp azt akartam irni hogy majd itt megtalalod a feher lovagod, de latom meg eselyt se adsz nekik. De ugy latom meg nem vagy eleg erett.

2021. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, ha nem pontosan úgy alakulnak a dolgaid, ahogyan eltervezted.

Nyilván ijedt vagy, hogy egyedül maradsz, mert most szakítottál, a világjárvány altt nehezebb is ismerkedni. De ha nem akarsz negyvenes szingli lenni, akkor nem leszel. A 25 még fiatal, én is annyi vagyok.

5-10 év alatt azért meg lehet találni azt a férfit, akivel családot alapíthatsz.

2021. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló az én történtem, örülj neki, hogy nincs közös gyereketek.
2021. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen ez beteges.


Orvos látott már?

2021. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 peca1000 ***** válasza:
60%

A Tindet gagyi. Elittárs és Randivonal (főleg az utóbbi), igényesebb társkereső oldal.


Én 15 évet pocsékoltam el az életemből a kedves feleségemre (most is tart), ha válnék, vagy megözvegyülnék, másnap már csajoznék. :)


Minél tovább vagy egy rossz kapcsolatba, annál könnyebb a szakítás.

2021. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!