Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 30+ férfiak, akik nem csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Vannak.
2021. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2021. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
63%
Biztosan vannak, de én jelenleg egyikre sem vàgyom. Csak hallgassuk meg egymàs nyűgét, az elég lesz 🤫
2021. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Igen, na őket nem szokás értékelni. Legfeljebb barátzóna, vagy még azon is kívül...
2021. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Ritka az olyan.A 30-asok többsége már elkelt,de az asszony mellől félrekacsingatnak.
2021. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 BeefEater ***** válasza:
100%
Vannak, ebben biztos vagyok.
2021. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Kifogytál a rajongókból?
2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

Jaj istenem.


Ujabb nap, ujabb no sirankozik.


Ez az oldal incel temeto volt, de kezd nevetseges lenni, hogy mennyi no sipakol es nyafog olyan nyilvanvalo dolgokon...



Neeem, minden ferfi egy ragadozoooo hat nyilvan..🤦

2021. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy az is lehet, hogy max. egy patronra vagy jó.
2021. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki visszafogottabb, lassabban halad, arra meg ráfogjátok, hogy "töketlen", "unalmas" stb. Nekem már elegem van az ilyen nőkből, rendszerint belőletek is úgy kell kihúzgálni a mondatokat a beszélgetések során, és csak addig vagyunk érdekesek a számotokra, amíg átsegítünk benneteket egy nehéz perióduson, amíg kapjátok tőlünk a folyamatos megerősítést, hogy "de igen, értékes vagy, szép vagy, kedves vagy". Sosem rohantam le senkit, elfogadtam azt is, ha valaki éppen célok nélkül éldegélt, vagy ha nehezebb lelki helyzetben volt, igyekeztem megismerni a másik embert, de ti ezt nem értékelitek. Szó nélkül leléptek, hazudoztok, hárítotok, a külsőt illetően is a csillagos egekben vannak az igényeitek. Beletapostok a másik ember lelkivilágába, egyik napról a másikra bármiféle indok nélkül eltűntök. Persze mindenki azt állítja magáról, hogy ő nem ilyen, mégis számtalan nő eljátszotta már velem ugyanezt, még akkor is, amikor tök jól, intelligens módon elbeszélgettünk. Nem ez kell nektek, hanem a menő gyerekek, utána meg sírtok, hogy minden pasi disznó. Egyétek meg, amit főztetek...
2021. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!