Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok probléma a nőkkel? Akinek van pénze, arra úgyis rácuppannak, de aki átlagfizetésű ember, az mindig csak a rosszat tapasztalja.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tapasztalatok:

Az egyik leszbikus, a másik a pénzéhes, a harmadik nem tudja mit akar.


2021. febr. 9. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Anyukád melyik kategória?

Ismét mindenki hibás, csak te nem aranybogaram.

2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Lenullázhattok ettől függetlenül ugyanolyan szerencsétlenek maradtok és évekig rinyáltok ezen az oldalon ugyanarról. :P
2021. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
A gondolkodásoddal van a baj, nem a nőkkel.
2021. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod.
2021. febr. 9. 21:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy férj lesz és családapa... tényleg nehéz a nőkkel!
2021. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Fogadd meg a tanácsomat, mert én már előrébb járok. A pénzt hajtottam, mert azt hittem, hogy az kell a nőknek, rengeteg visszautasítást kaptam 18-25 között a csóróságom miatt.


Mióta van pénzem, de elmúltam 30, azóta ez olyan, mint a levegő vagy az ivóvíz. Tök természetes, csak a hiánya tűnne fel. Úgyhogy most az a baj velem, hogy túl öreg vagyok, akinek nem vagyok öreg az már családot akarna alapítani, esetleg gyereke van, azt meg én nem akarok a nyakamba venni. Vagy nem csak pénzéhes, de egy flegma feneketlen kút is, aki nem ismeri a pénz értékét, úgy gondolná, hogy neki sugar babyként járna több százezres apanázs... Még mit nem... Nem is értem azokat a férfiakat, akik képesek ilyesmiért pénzt adni. Egy Andy Vajnánál más, mert öreg és rengeteg pénze volt, amit el nem tudott költeni haláláig. De a legtöbbünk azért megdolgozott a pénzéért és karrierjéért, nem azért, hogy csak úgy odadobja valakinek.


Ha újra kezdhetném, akkor 18 és 25 között csajoznék, annyit szexelnék, amennyit csak tudok, egyszerre több csajom is lenne, hitelbe, adósságba nem verném magam, de nem érezném cikinek sem a mamahotelt, sem az aktuális csajomnál csövezést, sem a mekis melót, elbuliznám az összes pénzt.


Még talán jobban is jártam volna, mert a 100+ csajomból olyan szoros érzelmi kötelékek alakultak volna ki, hogy még 30-40 körül is lenne valamelyik éppen újra szingli exemmel összejárós szexelnem.


Most meg itt vagyok magányosan a kis elefántcsonttornyomban, nincsenek szoros baráti kötelékeim, mert a karrieremre koncentráltam és csak azokkal maradt meg a munkakapcsolat, akik szintén így tettek, azok meg vagy ugyanúgy magányosak, vagy besavanyodtak egy középszerű kapcsolatban. Csajaim alig voltak, abban a kevésben sem hagytam mély nyomot, mert én voltam a full unalmas, szürkeegér ember, aki csak a munkájának él.

2021. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Bombanő megint?


Moderátorok, nem tudjátok tiltani? Ne mondjátok, hogy ez a hülyegyerek valami szuperhekker.

2021. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7/7: Tessék?


6/7: "Ha újra kezdhetném, akkor 18 és 25 között csajoznék, annyit szexelnék, amennyit csak tudok, egyszerre több csajom is lenne,"


Pénz nélkül ezt nem lehet.

2021. febr. 9. 21:43
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

"Tessék???"


Jól hallottad, nyomorék.

2021. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem eltévesztetted a házszámot.
2021. febr. 9. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!