Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Én szerethetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én szerethetetlen vagyok? 😕

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem írtam ki ide még semmit sem, de most annyira magam alatt vagyok, nem foglalkozik senki se velem, úgy érzem mindenki eldob magától, meg sem hallgatnak, vagy ha meghallgatnak is csak azért, hogy utána kárörvendjenek...😔

19 éves létemre 2 hétig tartott a legtöbb kapcsolatom, de azok is csak úgy hogy úgy veszekedtünk mintha már 20-30 éves házasok lennénk....

Senki nem nagyon áll velem szóba, már több mint 1 éve addig sem jutok el, hogy egyáltalán kapcsolatom legyen...

Most közel másfél év után végre elkezdtem érezni valaki iránt, elég komolyan, de ő csak barátként kedvel engem, 1 hete mondtam neki, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, el mondtam neki, hogy mit érzék diszkréten, de ő azt mondta, hogy barátként tekintett rám mindig is és a jövőben is úgy fog..

Én a jelekből teljesen azt hittem, hogy ő is érez irántam, de ezt is benéztem...

Elnézést, hogy így “kifakadtam”, de már nagyon régóta bennem vannak a sérelmek, és nem tudom senkinek ki önteni a lelkem, nagyon jól esne ha engem is szeretne “valaki”...,én is azt szeretném érezni, hogy szeret valaki, nem érzem már nőnek magam, sőt embernek sem, aki volt már ilyen cipőbe biztos tudja, milyen rossz érzés...



2021. jan. 27. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ismerem ezt az érzést, a magánytól jelenleg szenvedek igazán, így ezt áttudom érezni. Gondolj arra, hogy nem vagy egyedül ezzel és sokaknak sikerült ebből kilépni. Ha elég erős és kitartó vagy, te is elérheted ezt.


Még akkor is, ha jelenleg kilátástalannak tűnik az egész.

2021. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted mi az oka ennek?

Mással is sokat veszekszel? Mert az semmiképpen nem normális, hogy 1 hét után már nyírjátok egymást.

2021. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
senki mással nem, mindenki mással megvagyok.
2021. jan. 27. 20:47
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
19 éves vagy -_-
2021. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ismerős érzés. Regisztrálj társkeresőre, ismerkedj az emberekkel stb.
2021. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak bakfis vagy. A veszekedésekbe könnyű belecsúszni, mert különféle hatások miatt már van egy felépített férfi kép a fejedbe. Ami nem fog egyezni egy valós férfival. Másfelől te még a szerelembe vagy szerelmes. Nem igazán egy hús-vér emberre vágysz, hanem az ideára amit magadba felépítettél. Ezért választasz olyan fiúkat, akikkel nem paszolsz párkapcsolatilag.
2021. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
19 éves vagy. Majd ha 10-20-30 év múlva sem változik a helyzet,tedd fel újra a k3rdest
2021. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én szívesen meghallgatlak és beszélgetek veled. Egy fokkal rosszabb a helyzetem mint neked. Ráadásul én 32 vagyok és férfi
2021. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

7es jól mondta: nagyon fiatal vagy még. úgy írtad ezt ki, minta 40 lennél és nem lenne senkid...

első barátnőm 20 évesen volt, és kb. szánalomból jött velem össze, és ezzel majdnem el is mondtam az összes kapcsolatom 🤷 pedig még 8asnál is idősebb vagyok...

2021. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha magadba fordulva tombolsz akkor igen, ha mosolyogsz és nyitsz a vg felé akkor nem
2021. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!