Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak merevedési zavara van, azzal a pasival a nők részéről kapcsolat kizárt?

Figyelt kérdés

Negyvenes éveim végén vagyok. Gyógyszerrel okés minden, csak ugye rá kell készülni, ami megöli a spontaneitást. És nyilván az ismerkedés legelején a nőt tájékoztatni kell, hogy néha sztrájkol a "szerkezet". Ez is durva, de még durvább lenne, ha menet közben derülne ki. Viszont azonnal nem lehet szexualitásról beszélni, mert az megintcsak gáz. Ha elindul egy ismerkedés, és bizalmasabb szintre lépünk, akkor meg a nő joggal érezheti, hogy csak vesztegette az idejét egy ilyen selejttel. Szóval halmozottan nehéz. Mi a jó megoldás, azon kívül, hogy kezdjek aszex nőkkel vagy ássam el magam végleg? Létezik olyan, aki képes volna tolerálni?

Nem ismerkedni akarok itt, hanem érdekel a meglátásotok anonim.


2021. febr. 11. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a férfi komolyan érdekel, el tudom fogadni a helyzetet. Mondjuk én se vagyok már 18 éves.
2021. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első és legfontosabb, hogy ne beszélj magadról így, hogy “egy ilyen selejttel”. Ha nem kizárólag szexkapcsolatra vágyik egy nő, hanem komolyabbra, akkor találsz köztük olyat, tolerálni fogja és megértéssel fordul a helyzet felé.

Eddig hogy alakultak a kapcsolataid?

2021. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam selejtnek, csak azért használtam a kifejezést, mert sokan lenézően bánnak az emberekkel. Itt is olyanokat olvasok, hogy húú.. :)

4 éve nem volt kapcsolatom, nem akartam - talán most sem, de nem a probléma miatt -, előtte meg eléggé kevés és időben tudható volt a szex, akkor nem volt gond az időzítés.

2021. febr. 11. 17:44
 4/18 A kérdező kommentje:
És alkalmikban sem volt gáz, de az ugye nem párkapcsolat, nem rendszeresség.
2021. febr. 11. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tudnám elfogadni. Ha gyógyszerrel minden rendben lenne, akkor se. Én úgy vagyok ezzel, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha már nem vagyok elég vonzó annyira, hogy egy férfinek felálljon rám, akkor a szexuális életem véget ért, megöregedtem, bele kell törődni. Ha egy férfinek nem áll fel és nem lelki ok miatt, hanem szervi okok miatt, akkor az ő szexuális életének is vége van. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Soha nem bírtam a mű dolgokat, emiatt nem használnék soha síkosítót se. Ha egy férfit nem kívánok annyira, hogy nedvesedjek, akkor nem kell erőltetni, nincs vonzalom vagy már én öregedtem ki a szexuális életből.

2021. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg nő van akinek főnyeremény lennél így! Miért gondolod hogy minden nőnek a szex az élete értelme? Pl. a feleségem asszexuális, engem sem érdekel a szex, mi tökletesen jól vagyunk így. Mondjuk igen, az elején nem árt feltenni a kérdést...
2021. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
6-os, a feleséged soha senki mást se kívánt szexuálisan? Ha két egymáshoz nem vonzódó ember összeáll, akkor is ez van, attól még mással szétszedhetik egymást az ágyban.
2021. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
A te korodban egy csomó nő nem akar már rendszeresen szexelni. Szóval nem feltétlenül kerülsz hátrányba. De egy fiatalnál ez abszolút kizáró ok.
2021. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
8-as, nem értek egyet. Az ő korában a nők többsége szexhiánytól szenved, mert a házastársuktól elhidegültek és már egymáshoz érni sincs kedvük. Ha valamire igazán szüksége van egy negyvenes nőnek, az a jó szex, mert minden más általában meg van. Jó, persze vannak elváltak, szinglik is, de ismerek pár magam korabeli nőt, mindegyikünknek központi kérdés a szex, pont azért, mert abban szenvedünk hiányt.
2021. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát én meg azt tapasztalom(saját életemben is), hogy a nők, feleségek nem akarnak szexelni. Most ne hozzuk elő a sztereotípíákat a lecsós trikóról meg hogy semmit sem csinálnak a férfiak, meg rosszak az ágyban. Pl. a feleségem a minap elmondta, hogy a libidója már évek óta a nullán, neki már kényszer a szex. Viszont nem velem van a baja, egy rossz szót sem tud rám mondani. Más férfiakat sem kíván, neki az lenne a legjobb, ha szex nélkül élhetne. 41 éves. A kollégáim zöme ugyanebben a cipőben járnak, itt is 40+ os nőkről beszélek. Amit észrevettem, hogy ez a libidóhiány, a csinos, vékony nőket sújtja. Nem provokációból írtam, de ezt már többen észrevettük. Lehet hogy van összefüggés a testi adottságok és a hormonok között, nem tudom. A feleségem is 52kg, 20 éves korosztályra jellemző feszes alakkal és testtel. Szörnyű hogy minden percben rámennék, csak hát őt nem érdekli és ez erősen érződik is rajta.
2021. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!