Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha van kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha van kapcsolatotok, meddig mentek el a flörtben más férfival, milyenek vagytok azzal akitől tényleg ott hagynátok az aktuális pasit, akivel nem jó a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szóval mi a különbség a játszadozás és a ,,tényleg tetszik és akarom is a pasit" viselkedés között?

#ismerkedés, flört, kapcsolat
2021. febr. 11. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

🤨

Nem flörtölök. Rövidre zártam a bonyodalmakat.

2021. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
A flörtölés nekem két szingli ember közt is cringe. Olyan tinis. Nem csinálom.
2021. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor hogy ismerkedsz utolsó?
2021. febr. 11. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség, mert nem játszadozok és nem olyan férfiakat próbálok megismerni, akikért elhagynám a páromat. Ha rossz lenne a kapcsolatom, először lépnék ki belőle. A flörtre visszatérve, bár az én mércémmel nem az, amit csinálok, de van aki annak veheti. Beszédes, érdeklődő típus vagyok, folyamatosan mosolygok, mindenkivel kedves vagyok és nem szégyellem el magamat, ha bele kell állni egy-egy szóváltásba. Bókolni is szívesen bókolok. Kortól, nemtől függetlenül állok így az emberekhez, lehet van aki tipikus flörtölős típusnak írna le, akivel flörtöltem is már az azért könnyedén megmondaná a különbséget. 😀
2021. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye kinek mi a flört. Van, aki szerint már az is, ha vki mosolyogva fogad egy bókot, megdicséri a másikat, nevetgélve beszél vele. Na ilyen jelleggel szoktam én is "flörtölni", jólesik, ha dicsérnek, meg szeretek én is másokat jó kedvre deríteni, bókolni nekik. Simán megdicsérem a férfi kollégáimat is pl, ha jól vannak felöltözve. Olyan férfi ismerősökkel, akikkel közelebbi, bizalmasabb kapcsolatban vagyunk, puszi, ölelés is megy (leginkább köszönéskor, elköszönéskor).


Ezt a határt sosem szoktam átlépni. Én pl. vadidegenektől akkor sem tűröm el, ha hozzámérnek, ha alapvetően szimpatikusak, neadj'isten vonzónak találom őket. Ha meg párkapcsolatban vagyok, a kétértelmű viccelődés, incselkedés, érintgetés ki van csukva.


Nyilván létezhet olyan, hogy találok vkit, akivel tényleg sokkal jobban működünk együtt, mint a párommal, de az sosem ilyen felszínes ismeretségből van, nem olyan ember, akivel alig beszéltem 2 szót, csak a külső meg pár felszínes beszélgetés miatt nem kezdek el úgy vonzódni senkihez. Fellángolás néha előfordulhat, főleg egy hosszú kapcsolatnál, ahol az újdonság varázsa már lecsitult, de azokat meg úgy "kibekkelem", és ahogy jött, úgy megy.

Ha viszont jobban megismertem, tényleg vonz, át is gondoltam, hogy jobb lenne nekem vele, mint a másikkal, akkor lépek.


Mondjuk tapasztalat meg nekem az, hogy nem fogok szar kapcsolatban tapicskolni és addig várni, amíg nem jön jobb... ha ellaposodik, kiüresedik a kapcsolat, megbeszéljük, és vagy nem látok változást, vagy már úgy tűnik, hogy visszafordíthatatlan, amit érzek, akkor akkor is szakítani fogok, ha utána 5 évig szingli leszek... voltam egy hosszú kapcsolatban úgy 3/4 évet, hogy kivártam, hogy jaj, hátha csak untat a harmónia, meg meg lehet javítani, aztán nem... pokol volt.

2021. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!