Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Adnátok e új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Adnátok e új esélyt vagy abba hagynátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal Decemberben lesz 4 éve hogy együtt vagyunk, azonban akadnak problémák. Mind2en 24 évesek múltunk.

Anno, a kapcsolatunk első évében volt egy apró probléma amiből vita kerekedett. Elhangzott egy olyan mondata amiben le roha** k**vázott. Nem vettem fel a telefont napokig, nem ért el sehol. Majd leültünk megbeszélni a problémát.. szánjabánja nem ugy gondolta. Ritkán lesz a vitából veszekedés de ha eljutunk odáig azonnal sérteget. Alaptalan dolgokkal, de mind arra utal hogy ő mennyire értékes én meg nem. Együtt laktunk, főztem mostam rá, vitánál lecselédezett.

Nem voltam 3 napig vele, hazatértem és találtam 1 cigis dobozt női gyújtóval(exe is azt szívja) ebből veszekedés lett elvileg a barátja hagyta ott, nyilván a barát igazolta az állítást. Itt megkaptam hogy "amugy is lenne okom megcsalni mert csak sz.ni tudsz de olyan vagy mint 1 fadarab" 1 hónap szakítás, barátnőmnél voltam. Szintén nem ugy gondolta, ablakom alatt énekelt plusz gitározott egy nekem irt dalt. Mindennap üzenet a postaládában. Következő vitánál megint lekur*ázott. Most itt tartunk. Egyenlőre külön. Megint mindent megtesz hogy visszakapjon, nemsokára elakarom hívni beszélni de egyenlőre azt sem tudom mit akarok v mit mondjak.:( akarom őt de nem így, alapvetően szerethető jó ember, jól megvagyunk.. de ezek a viták kikészítenek. Igaz hogy ritka de mindig nagyon sértő. Többszőr kértem változtasson mert így nem fog menni. Ígéret mindig volt...

Arról nem beszélve, hogy azóta nem esik jól sokminden. Pl Már azért főzök mert éhes vagyok s nem miatta, nyilván így neki is jut. Ha megkér abszolut nincs kedvem csinalni bmit ha van kaja a hűtőben, régen nem volt ez gond. A szexben tényleg olyan lettem mint egy fadarab, egyszerűen nem tudok már megmozdulni se, pedig kívánom a szexet, és jó is vele. Azóta orális szex 2x volt és nem esett jól, az is szülinapján meg valentin napon pedig én majdnem minden 2. Együttlétnél megkapom tőle.

Nem undorodom tőle, nem ezzel van gond hanem velem van a baj hogy nem megy ezek a mondatok után. Hogy mondjam el neki?


2017. nov. 6. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fozzon, mosson ra a kedves mama. Miert csinaltad? Raadasul megalazott. En tuti dobnam. Senki ne kqqrvazzon le, primitiv akak az ilyen, raadasul magat minositi. Mert puncid van, nem kell senkit kiszolgalnod. Dobd as barmot. Keressen mas luzert.
2017. nov. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem adnék már új esélyt, hisz kapott többet is, de mindig újra és újra bebizonyította, hogy nem tud élni vele. Ennek így nincs értelme, benned is mindig nyomot hagy amiket ilyenkor mond, és csak csak emészted ezeken magad. Nem vezet ez már sehova.
2017. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Soha többé új esély. Már rengeteget eljátszott, és nem tanult.
2017. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, én hiszek az új esélyekben. De véges számúban.

Ti legalább háromszor szakítottatok már. Hol a határ? Melyik lesz az utolsó esély? Már a k*vázásnál úgy tűnt elérte a határt, de mégsem. Se a megcsalásnál, se a többi sértegetésnél. Akkor hol lesz a vége? Majd a következő megcsalásnál? Ha megüt?

Őszintén, hol látod ennek a kapcsolatnak a jövőjét? Le tudnád élni vele az életed? Tudnál neki gyereket szülni? Vagy csak vele megöregedni? Mert megváltozni nem fog, hanem majd 50 évesen vagy még mindig párhavonta átköltözöl a barátnődhöz, vagy megszokod.

24 évesen tényleg ennyire alacsonyra tennéd a lécet?

2017. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit tettél végül? Adtál esélyt?
2017. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!