Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ránéztek egy lányra, neg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránéztek egy lányra, neg szoktátok érezni, hogy be fogtok-e neki jönni vagy nem?

Figyelt kérdés
Én amikor használom a tindert, sok lány arcán ránézésre látom, hogy elutasítana. Valahogy lehet érezni ránézésre.
2021. febr. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam érezni.
2021. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoktam ezen gondolkodni.
2021. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A tapasztalat és az eddigi eredmények megtanítottak már arra, hogy hol a helyem a hierarchiában.
2021. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak simán tudom, hogy nem jövök be a nőknek. Többen is mondták, hogy semlegesen tekintenek rám. Vagy maximum jó barátként, ha ismerjük már egymást már egy ideje.
2021. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!