Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már hogy mentetek az utcán és amikor ránéztetek egy lányra/fiúra szinte forrt köztetek a levegő?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez van


25/F Afrikából

2013. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, csak sajnos sosem lett folytatás :(

bánom, hogy lány létemre nem léptem anno..

2013. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy. De olyan gyakran, hogy megfagy a levegő, és a lány arcára kiül az undor. Nincs mit tenni, alacsony, dagadt és ocsmány sráca vagyok, így teljes mértékben érthető.
2013. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es hány éves vagy?
2013. máj. 10. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
minden nap, kohóban dolgozok, Laci voltam
2013. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Kedves alacsony dagadt és ocsmány srác! Minden kérdésnél tudatni fogod velünk, hogy itt vagy??? Lassan hiányérzetem lesz ha egy kérdésnél nem látom a megszokott oda nem tartozó válaszod xD
2013. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hármas!


Már megint kezded? Ez már szánalmas. Muszáj mindenhová ezt benyomnod?


Kérdező:


Igen, volt már ilyen. Egy parkban, még egymás után is fordultunk, ahogy elmentünk egymás mellett és mindketten meglepődtünk, amikor hátra nézve egymás szemébe néztünk. :D Akkor nagyon zavarba jöttem, egy idióta mosoly után el is iszkoltam. Bánom, hogy nem mentem utána.

2013. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!