Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves tapasztalatlan férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves tapasztalatlan férfiként hagyjam a tarskeresest?

Figyelt kérdés
Tini koromban nem ismerkedtem suliban, munkahelyeken nem volt lehetőségem, szórakozóhelyek re se jártam el nagyon, gondoltam ott nem igazán érdemes ismerkedni, most meg itt vagyok 27 évesen annyi hogy dolgozni járok de fogalmam sincs merre lehetne ismerkedni, úgy érzem elment a hajó.semmi ötletem sincs igazából csak a neten ismerkedtem, próbálkoztam.
2021. febr. 12. 10:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Igen, meg a gyakorizást is!
2021. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Szóról szóra ugyanez volt velem is. Régebben "havercsajok" azért voltak főleg egyetem alatt, de mára semmi. 34 vagyok, fogalmam sincs, hogyan lehetne változtatni. Tinder és hasonlók nem vált be.
2021. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell hagyni, de akkor más döntéseket is kell hozni, mint eddig. Punnyadások helyett ismerkedés, új helyekre elmenve, új emberekkel találkozva. Nem kell feltétlen szerelem, haverkodj, barátkozz, építsd a szociális hálód.


Most minden zárva van, szóval nem nagyon fogod tudni. Majd tavasztól kezdheted valószínűleg.

2021. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem hagyni kell, csak ne erőlködj, ne frusztráld magad... hagyd történni a dolgokat. Mindentől függetlenül a netes társkeresőket messze kerüld el. Csak lejjebb fogod húzni magad. Ismerkedés CSAK személyesen. Csak nyugi, az élet dobni fogja, pont akkor, amikor nem is gondolnád.
2021. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
4: Ez a hagyd történni dolog a legrosszabb tanács. 10 éve "hagyom", 10 éve nem történt semmi. Ilyenkor már "erővel" kell érte tenni (esetemben, csak még nem jöttem rá, hogyan). Sajnos a net tényleg nem vált be.
2021. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
Mindjárt fogsz kapni ajánlatokat, ne aggódj. Ebben a helyzetben marad a társkereső. Már facebookon is van. Ne add fel.
2021. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

5# nem jól hagyod történni a dolgokat.

Elmondom: ha bármit csinálsz, bárhová mész, találkozol emberekkel, SOHA ne azért tedd, vagy az járjon a fejedben, hogy ez esetleg jó lehet/ lenne, stb. Csak nyitott legyél, ne görcsös, ne " erőszakos". Le kell vetkőzni a negatív kisugárzást előbb, önmagaddal kell érzelmileg semlegesnek lenned! Akkor nyitott leszel, természetes, és akkor, de csak akkor jön...

2021. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az se előnyös helyzet hogy kisvárosban (pár ezer fős) lakok, itt korombeli nagyon nincsen rengeteg az idősebb korosztaly, 45+, nyugdíjas. Nem találkozok új emberekkel. Tényleg kezdem feladni az egészet.
2021. febr. 12. 11:07
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod hogy mik a gátló tényezők, azokon is lehet változtatni... ha akarsz!
2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

Őszinte leszek:

Te valószínűleg már azon a ponton vagy, ahonnan nincs visszaút.

Ha még össze is jönne egy randi, és szóba jönnek a múltbéli dolgok, mit mondasz majd?

Az igazat? Kapásból lúzernek fog nézni a nő, és lekoptat.

Hazudsz? Hidd el, úgyis levágja majd, ahogy haladtok előre, és kijönnek a hiányosságaid.


Mint ahogy a munkaerőpiacon se kapkodnak a 30-hoz közeledő pályakezdők iránt, úgy a húspiacon sem nagyon akarnak 30-hoz közeledő szűz pasit nulla tapasztalattal.


Nem rosszindulatból írom ezeket, hanem mert szerintem jobb szembenézni az igazsággal, mint áltatni magad!

2021. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!