Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kérdés csak lányokhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés csak lányokhoz, nőkhöz szól. Ti adnátok egy olyan 27! éves férfinak esélyt akinek semmi tapasztalata nincsen a nőkkel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen ha tetszene és úgy érezném összeillünk. 30/N
2014. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de biztos feldob az infó, hogy én 20 évesen lettem elutasítva, mert nem volt még senkim se. Ergo már ne is próbálkozzak.
2014. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanis ez nem egy állásajánlat, ahova a tapasztalat a belépő.
2014. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ha egyszer benne találom meg azokat a tulajdonságokat, amik nekem fontosak egy kapcsolathoz, nem fogom azért elküldeni, mert nincs tapasztalata.
2014. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha egyébként összeillünk és minden rendben van vele, egyeznek az értékrendeink és a személyiségünk sem különbözik túlságosan. Ahogy az egyik korábbi kommentelő is mondta, ez nem állásra való jelentkezés..

Volt már olyan barátom, akinek előttem semmi tapasztalata nem volt, igaz, ez jó rég volt, és emiatt fiatalabbak voltunk, de szerintem ez más csak mellékes tényező.

2014. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Háááaát...

Elvileg a tapasztalat nem számít....de

Nem a tapasztalat hiánya miat nem biztos, hogy kezdenék ennyi idős férfivel, hanem annak az oka miatt, amiert nincs tapasztalata..

Mert 27 évesen ennek oka van( nem éppen a szexuális tapasztalat hiányára gondolok, hanem arra amiért nem colt lehetősége tapasztalatot gyűjteni.

Annak, hogy ennyi ideig nem volt barátnője, tapasztalata oka van...

2014. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tök lényegtelen hogy tapasztalt vagy sem. Én speciel azt nem szeretem ha valaki már átment a fél városon...


A férjem majdnem 21 volt amikor összejöttünk nulla tapasztalattal.


Eredmény: ő az egyetlen férfi aki orgazmust volt képes elérni nálam, senki más. Már házasok vagyunk.:)


Szóval az hogy valaki tapasztalt, nem jelenti azt hogy jó is...

2014. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-essel egytértek..az se legyen, hogy a fél városon átment:)


viszont 7-es. ő csak 21 volt akkro

egyébként az én férjemnek sem volt sok tapasztalata..a 2. barátnője voltam...de ő is csak 22 volt..

azért 27 évesen semmi...(nem szexuális téren értem még mindig)


6.

2014. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

régen a kreol bőrömnek hála esélyem se volt..

utána felhagytam a csajozással, gondoltam így esélytelen lesz.. eltelt azóta 3 év 23 lettem, kedvelnek a lányok, bár mivel a korábbi kapcsolatokról nemigen tudok beszélni, hamar kiderülnek a hiányosságaim, és inkább keresnek olyat aki tud mit kezdeni velük, ez több lánynál is előfordult már..eltelt még 4 év és ugyan úgy vettem észre megkedvelnek a lányok, lehetne több is, de.. végül kb abba maradunk hogy egyenlőre nem én vagyok a megfelelő lány neked stb stb.. most akkor ki az aki megfelel ezek szerint?

2014. máj. 1. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan lány, akivel szerezhetsz tapasztalatot. Nálam ez nem lenne baj. (Viszont sokkal fiatalabb vagyok)
2014. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!