Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányonak/nőknek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányonak/nőknek vagy a férfiaknak nehezebb párt találni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kérdésem átlagra vonatkozik.

2021. febr. 13. 11:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kérdés nem szexkapcsolatra irányul.
2021. febr. 13. 12:42
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg átlagos, nem felszínes lány van egyedül, mert többnyire csak szexre akarják őket, vagy a hozzájuk totál nem illő pasik keresnék őket.

Az a baj, hogy már a felszínesség fogalmát is másként definiáljuk. Engem a környezetem egyáltalán nem tart felszínesnek, eddigi csak átlagos pasik jöttek be és ilyenekkel is voltam párban. De ha leírom, hogy nem tudok mit kezdeni a nálam 10 évvel idősebb szakmunkás Józsival, akinek a hobbija a foci meg a moci meg a haverokkal való sörözés, akkor felszínes leszek egyből, hiszen a Józsi egy csupaszív ember és komoly kapcsolatot keres.

Valójában nincs miről beszélgetnünk, nem olvas könyveket, nem érdekli a művészet, a tudomány, nem jön el velem se táncolni, se színházba, a baráti körünk és a családunk is ég és föld. Nem gondolom magam felszínesnek, mert olyan társat akarok, akivel össze illünk, de itt a többség kapásból ezt a bélyeget sütné rám, és azt mondaná, hogy ez csak duma, valójában a pénzre megyek (nem igaz) vagy nem elég jóképű (nem ez a baj) vagy nem elég magas (165+ nekem már megfelel), régi autója van (felőlem ne is legyen, az sem érdekel).

2021. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

ez nem nemtol fugg, hanem egyeb kvalitasoktol es attol, kinek mik a szandekai.

ha mondjuk elkepzelubk egy gorbet, aminek az elejen az atlag alattiak allnak, vegen at atlag felettiek, kozepen az atlagosak, akkor az az atlagnal fog kicsucsosodni, onnantol ivel lefele a ket vegpont fele. tehat legkonnyebben az atlagos emberek talanak maguknak part, mivel beloluk van a legtobb, atlagos igenyekkel. aki atalag alatti vagy feletti, annak mas-mas okbol, de nehezbb, mondjuk az atlag alattiaknak altalaban egy ido utan az igenyeik sem lesznek tul magasan.


en atlagos-atlag feletti nokent szexre konnyen kaphatnek sokmindenkit, de kinottem mar a pusztan szexualis jellegu kapcsolatokbol. komolyra szinten konnyebben talalhatnek, DE nem

olyat, akit szeretnek, tehat tobbnyire joval a szintem alattiak probalkoznak. azzal meg nem sokar megyek, ha a 40-es pocakos, tokas, szakmunkas joska felesegul akar venni. tehat nekem igy nokent egy fokkal se konnyebb vagy jobb a helyzetem, mint mondjuk az emlitett joskaknak, akiket a hozzam hasonloak visszautasitjak vagy mondjuk a csunya, alacsony pasiknak, akik heti 4 not akarnanak megdugni.

2021. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Mi az hogy szint alatti?

Mit gondolsz saját szintnek?

2021. febr. 13. 13:05
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

Nm unjátok meg a sírást, hogy egy nő bezzeg könnyen talál szexre pasit?

Fogod, beírod, hogy rosszlányok, ott kikeresed az a cunit, aki külsőre az ideálod, felhívod, tisztázod, hogy mit vállal, neked mik a vágyaid, mennyibe kerül, és mikor mehetsz. Áruljátok már el, hogy ennél könnyebben hogy lehet szexpartnerhez jutni?

Pénzbe kerül? És? Szerinted úgy kinézni, hogy meg akarjon dugni valaki, az ingyen van? Ráadásul az se biztos, hogy egyáltalán találkozol olyannal, aki bejön, akivel kölcsönös a vonzalom, az ágyban azt nyújta, amire vágysz, még csak se biztos, hogy egyáltalán lesz benne élvezet.

Komolyan mondom, ha lenne ilyen, hogy "rosszfiúk", rengeteg nő örülne.

2021. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
Pont most dicsekedett egy nő néhány kérdéssel lejjebb, hogy milyen jó hogy vannak a netes társkeresők, mert most màr így jobbnál jobb pasik közül válogathat, nem kell beérniecegy átlagossal ( még ha ő az is)! Az átlagosak már le vannak szarva rég.
2021. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%

"Komolyan mondom, ha lenne ilyen, hogy "rosszfiúk", rengeteg nő örülne."


Van ilyen! Bár jóval kevesebb, mint rosszlányok, nyilván mert nincs rá jereslet, mert a nő is ingyen akar dugni!

2021. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Dughat ingyen, de az olyan is. Kalandban a nő 99% hogy semmit sem kap. Az egyedül a férfiról szól. Nyilván nem vagyok Terézanya, hogy szívességből boldog boldogtalan belémélvezzen. Ha jó szexet akarok, akkor rosszfiúk.
2021. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

Mivel a legtöbb nőt nem érdekli a kapcsolaton kívüli szex, ez nem nagy öröm nekünk és irreális ezen irigykedni. Nekem nem jelent semmit ha 20 kanos pasi rám ír társkeresőn és tudom, hogy mind dugni akar.


Párkapcsolatot ugyanolyan nehéz találni mindkét félnek és ha egyik talál, akkor értelemszerűen a másik is.

2021. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
37%

"Mivel a legtöbb nőt nem érdekli a kapcsolaton kívüli szex"


Persze, azért van annyi megcsalás, meg szexkapcsolat! :D Vagy azt csak férfiak csinàlják egymás közt?? :D Kis naív...

2021. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!