Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem keres férfiként 500...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem keres férfiként 500 ezer nettót minimum az kispályás a mai diplomás fiatal nők szemében?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 200 ezret keresek vidéken, de jóképű vagyok és viszonylag csajozni is jól tudok. Elég ez rengeteg nőnek. Jó én sem milliomoscsemetékkel ismerkedem, de rengeteg nőt nem annyira érdekel a pénz, ha viszont cserébe valami mást fel tudsz mutatni.
2021. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

#9 egy 4 milliós 0 km-es szalonból kihozott szuzukira azért nem mondanám, hogy ócska.


Nem mindenki akar ám Budapesten lakni...

2021. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Kár, hogy nincs olyan jelentési opció, hogy "a kérdező minden héten megkérdezi ugyanezt".
2021. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megkeresem és mégse érdekel senkit.

Hiába próbálkozom neten vagy élőben, mindig visszautasítás a vége. A múltkor olyan bunkó, alpári stílusban, hogy most egy időre el is ment a kedvem az egésztől.

2021. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"#9 egy 4 milliós 0 km-es szalonból kihozott szuzukira azért nem mondanám, hogy ócska."


A 4 milliós suzuki kb az alap swift. Nem gondolom, hogy mint autóval bármi baj lenne vele, de azért akinek van egy Swiftje, az nagyon nem a kocsival fog csajozni, az nagyon nem a villantós kategória.


De tovább megyek, egy Toyotára (még mindig nem a hűha verda) gond nélkül költesz 7-8 milliót, és akkor kapsz egy jobban felszerelet, jobban motorizált Corollát.


Amikor azt mondom, hogy "ócska", akkor ezt kell látni, hogy ezek mind kiváló autók, de ahhoz, hogy a csajok szemében valaki legyél (már azoknak a csajoknak, akiknek ez számít), nem Suzukit meg Toyotát kell villantani, hanem ennél sokkal drágább holmit.

2021. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

14: ugyanez. A csajok 90%-a eleve messze nem törődik annyira a pénzzel, hogy az elutasítás előtt felmérje az anyagi helyzeted.


Akit meg ez érdekel, aki mielőtt nemet mond, "belekukkant" a tárcádba, az nem nettó 500, de még csak nem is nettó 1 milliós pasit vadászik, hanem azt a vállalkozót, akinek van évi 20-50-100 milliója.

2021. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Így van. A golddiggerek leginkább jól menő vállalkozókat keresnek és sokan még azt is elnézik nekik, hogy mellette csalják őket, csak kapják meg a kb havi 1milliót amit költekezhetnek magukra, meg esetleg az általában egy szem gyerekre úgy hogy közben nem kell dolgozni.
2021. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Programozó vagyok Budapesten, cafeteriával és bónusszal havi 500-ra jön ki az átlag nettóm. Van saját lakásom, és autóm is. Nem vagyok alacsony és kövér (190+ cm, 80 kg), sokak által jóképűnek mondott vagyok. Ezt igazolja az is, hogy friss regisztrációval kaptam már 70 körüli like-ot tinderen 24 óra alatt. Nincs barátnőm.

29F

2021. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem latod te realisan a magyar fizeteseket.

Sokan 50 evesen sem keresnek netto 500at.

Mikor en megismerkedtem a felesegemmel akkor 120-140 korul volt a nettom es 20as eveim kozepen jartam. A felesegemet nem erdekelte hogy mennyit keresek.

Most vagyok 30 es ugy keresek atszamitva netto 600.000et hogy kulfoldon keresem meg a penzt. Magyarorszagon jelenleg ilyen munkaval 250et keresnek maximum, azt is minimalberre bejelentve es a tobbit zsebbe.

2021. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle módszerrel meg lehet keresni ezt Magyarországon, de egyik sem könnyű. Ha könnyű lenne, nem robotolnának 150-200ezerért az emberek a gyárakban szar körülmények között.

-Lehetsz diplomás és jó helyen keresel állást, pl programozó külföldi cégnél

-Kitanulsz egy szakmát és tudsz találni magadnak munkát, pl villanyszerelő

-Céget alapítasz és kiépíted az ügyfélkört, általában kell rá pár év

-Beszállsz egy családi vállalkozásba

-Protekciós vagy, a legjobb ha valami középszintű fideszes rokonod van, de az önkormányzatból is lehet talicskázni a közpénzt

2021. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!