Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókat az 5-6-7...

A vámpírnaplókat az 5-6-7 évadban elrontották szerintetek is? Klausék óta csak ilyen ősiekhez képest nézve kispályás gonoszokat raktak be. És amit végképp nem értek alúl.

Figyelt kérdés
Stefanék jóban vannak Klaussal annyira, hogy elmenjen és megkérje őt, hogy segíten nekik...nem lenne ez az egész herce hurca 3 évadon keresztül..Klaus kiszedi Julian és az egész eretnek csoport szívét egy mozdulattal és ennyi..Nektek akik végignéztétek a sorozatot vagy most tartanak itt, nem fura az, hogy már nincs akkora ellenfél, mint Klausék? Kade a 8 évadban erős, de az a szirén vagy sellő...nem lehet komolyan venni semelyiket. Klaust hívják és lenyomja mindet...Silas és Kade akik tudnak valamit Klaus óta..

2018. szept. 22. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
A 7 évad 8 résznél tartok...Az öljük meg Juliant dolognál...Ja meg amúgy mi az, hogy Juliant az a varázskard öli meg?? Ő nem egy ősi vámpír aki halhatatlan mint Klaus...Julian csak egy sima vámpír, nem??? Nem értem a kardos részt sem..
2018. szept. 22. 18:51
 2/3 Zenon ***** válasza:
100%

Tömören válaszolva: igen, elrontották.

Főként nem az antagonistákkal, hanem a Silas féle ,,bárkit visszahozhatunk a halálból" dologtól kezdve.

Így súlytalanná, tét nélkülivé vált a történet.

Nagyjából a 4.évadig volt izgalmas a sorozat. A 6. egész jó volt, de utána teljes képzavar. Nem is néztem végig, csak bele-bele, mert elvesztettem az érdeklődésemet.

2018. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez igazából csak a természetfeletti purgatórium miatt volt lehetséges, hogy nem halhat meg végleg valaki, de azóta már végleges egy ilyen halál. Legalábbis ha Bonnie nem használ nekromanciát, aminek következményei vannak. Klausék tették érdekessé nekem az egészet. Örülök, hogy visszamenőleg néha látni a 7 évadban is. Még abban is az van, hogy Rajnát megöli amikor Stefanra támad...Ennyi volt "A nagy Rajna Cruse"...A The originalsban is volt majd ott is meghalt...Közben nem is egy ősivel harcolt hanem "csak" egy sima öreg vámpírral.
2018. szept. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!